Ohnivý keř

Ohnivý keř https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58779/ohnivy-ker-58779.jpg 5 27 4

Toto základní dílo české mystiky, jehož autor patřil mezi významné postavy okultistického hnutí na přelomu století 19. a 20., pokládá základní kameny na mystické cestě. Vykládá pojem křesťanské mystiky a prostředky k jejímu dosažení.

Balsekar
24.03.2019 5 z 5

Klasický a populární text o mystice. Kniha by neměla chybět v žádné knihovně duchovního hledače Pravdy.

martaska77
03.02.2019 5 z 5

Knihu právě čtu a hodně mě vtáhla, hodně osvětlila. Navazuji však na poslední komentář - ohledně dočtení. Funguje jakoby po dávkách. V určité fázi musím odložit i kdyby jen na pár hodin či den, než mě zase pustí zpátky. Je to zajímavé pozorovat. Energie po jejím čtení je vždy výrazně změněná.

aisha21
14.10.2018 5 z 5

Je to úžasné dílo tohoto spisovatele moderní mystiky. Těm, kdo by chtěli nastoupiti mystickou cestu, naleznou v této knize vše, co potřebují, neboť vše ostatní dostanou časem z nitra, které každého samo vede. Žádného zevního vůdce není v mystice třeba. Pro ty, co se moc v mystice neorientují, je to celkem náročné. Přečetla jsem část, pak odložila na čas a až přišel správný čas, pokračovala jsem dál. Ale dočetla dokonce. V tom je právě to, nic nevzdávat a jít stále dopředu.

vitaly0472
16.01.2018 5 z 5

Fenomenální dílo křesťanského moderního mysticismu. Hledá a nachází spojení mezi zážitky různých náboženství. Učí jednoduchá, ale velice účinná duchovní cvičení. Popisuje zajímavosti z činnosti Pražské theosofické lóže. Nemohl jsem knihu dočíst do konce. Nedočetl to ještě jeden další člověk, kterého znám. To by mě zajímalo, jestli se to stalo více lidem.

Kniha Ohnivý keř je v