Proroctvo o dráčikoch

Proroctvo o dráčikoch
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379307/bmid_proroctvo-o-dracikoch-3L5-379307.jpg 4 96 96

Ohnivá křídla série

Prvý diel dračej ságy, ktorá dobyla svet! Dráčik Hliniak strávil celý život schovaný v jaskyniach pod horou. Vonku už roky zúri vojna medzi dračími kmeňmi a podľa proroctva ju má zastaviť päť vyvolených dráčikov. Ale dráčikovia nie sú spokojní so svojím osudom. Keď hrozí dračici Slavene smrteľné nebezpečenstvo, rozhodnú sa uletieť. Život ich priateľky je totiž dôležitejší ako nejaké proroctvo. Vo vojnou zmietanom svete im hrozí nepredstaviteľné nebezpečenstvo a naplnenie proroctva sa vzďaľuje každým švihom dračích krídel.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

The Dragonet Prophecy , 2012

Tess666
20.03.2018 5 z 5

Chvilku mi trvalo se zorientovat ve vsech jmenech a druzich. Ale poze super ctivo.

Eillen
25.02.2018 4 z 5

Netušila jsem do čeho jdu. Knížku jsem dostala jako dárek a jen z legrace. Proto jsem byla mile překvapená, jak děj odsýpal. V začátku jsem se sice musela zorientovat v různých druzích draků a hlavně si zvyknout na jejich divná jména, ale po chvíli jsem nad tím nepřemýšlela.
Hodnocení bylo celou dobu kolem tří hvězd. Ale za posledních pár kapitol a epilog dávám hvězdu navíc. Ne, že by se tam stalo něco speciálního, ale přiznávám, že jsem to nečekala a byla mile překvapená.