Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42149/odvracena-tvar-lasky-42149.jpg 4 16 16

Mít sladkých sedmnáct, prožívat velkou lásku, co víc by si ještě mohla vůbec Simona přát? Jenomže láska má i odvrácenou stranu, temnou a smutnou a někdy stačí jen chvilka a ze šťastné dívky je rázem uzlíček nervů. Trvá potom hodně dlouho než zrada přebolí a Simona najde znovu chuť žít. A kdo ví, jestli se jí to vůbec ještě podaří...... celý text

Emik87
18.02.2024 4 z 5

Mně se knížka líbila, sice to nebylo nic úžasného, ale stálo to za přečtení.

Han-nah
01.12.2020 4 z 5

Spisovatelka v knize hezky vystihuje spoustu věcí mnoha rodin. Dobře vystihla dětství matky a tím i její vliv na výchovu dcery Simony.
Jednou jsem hlídala se švagrem jeho vnuky a on je pořád peskoval, zvyšoval hlas, ale vím, že by pro ně udělal první, poslední. Řekla jsem,, že by se měl chovat jinak a tehdy se mi svěřil, že , když se narodil až po smrti svého táty, maminka musela poslouchat jeho babičku, která je strašně bila, takže mi odpověděl: " Je to velice smutné, protože já jsem lásku a objetí nedostával, takže já sám toto neumím.

Ann98
29.11.2017 5 z 5

Celkem zajímavá knížka. Kniha nevypráví jenom příběh Simony, vypráví příběh její matky, která má vážnou nemoc, příběh otce, který opustil svou rodinu, příběh Davida, který udělal obrovskou chybu a přišel tak o Simonu. Za chyby se hold platí.

sabca
02.05.2014 3 z 5

Mně se naopak kniha líbila. Zajímavé téma. I takové případy se stávají.

Zuzana Francková
česká, 1951