Chcete vědět jak žít šťastný život? Nepotřebujete otravovat svoje mladé tělo alkoholem, cigaretami či jinými drogami. To je naprosto zbytečné. Vaše ruka mezi stehny dokáže víc! Daleko víc. Krásnější zážitky neexistují. Jen najít odvahu, jak žít šťastný život!

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265615/big_odvaha-stastne-zit-aneb-chybejici-u-7L7-265615.jpg 0.85

dotek
02.08.2019odpad!

Tuhle knihu musíte mít, pokud sbíráte nepovedené nebo úchylné knihy.

jaroiva
23.02.2019

Lepší špatná pověst než žádná... To bych řekla, že je hlavní motivací k napsání této ujeté knihy. Blbá reklama, taky reklama.
Ale k tomuto pánovi bych tedy do studia nešla...
Asi není co dodat k tomu, co napsal Daisuke, ten to shrnul velmi výstižně.

Daisuke
17.01.2019odpad!

Pan Hejnák je docela solidní úchyl. Tahle levná, tenoučká brožovaná "učebnice" stojí 245 Kč a rozhodně se nejedná o čtení vhodné pro kohokoliv mladšího 18ti let, jde v podstatě jen jeho podivné oplzlé fantazie, které chrlí v neutuchajícím sledu. Že si v textu hned několikrát zmíní svou kouzelnou tantra masáž, na kterou vzadu uvádí i reklamy, asi ani nepřekvapí. Že ji ale případným čtenářkám (kterými i podle titulu knihy mají být nezletilé středoškolačky) doporučuje jako vhodnou formu ztráty panenství, nu, to už vám o panu spisovateli řekne víc, než byste chtěli vědět.
"Knihu" jsem přečetl přes obědovou pauzu, podařilo se mi i prolistovat několik jeho dalších titulů a na jedno brdo jsou tak nějak všechny...

2018  Na kole k moři za 4 dny
2014  Odvaha být rád mužem
2011  Česká trojka
2014  Odvaha šťastně žít aneb chybějící učebnice sexuálního zdraví dívek nejen pro střední školy
2015  Pravda o manželství
2011  Energetická masáž

všech 12 knih autora

Kniha Odvaha šťastně žít aneb chybějící učebnice sexuálního zdraví dívek nejen pro střední školy je v