Odstřelovač SAS a speciálních jednotek

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha je rozdělena do 13 kapitol a pokrývá témata od výběru odstřelovače, výcviku, přes jeho výzbroj a vybavení po skrytý pohyb, přesnou střelbu, výběr cíle, maskování a taktickou přípravu. Manuál naučí čtenáře mnoha technikám práce odstřelovače, včetně využívaní krytů, maskovacích obleků, různých druhů zaměřovačů, vysvětluje principy pro využívání přírodních podmínek, vyhledání správného postavení, zaujetí střelecké pozice, palebného pole, výběr cíle, střelby na velkou vzdálenost nebo proti pohyblivému cíli, ničení nepřátelské techniky a vybavení přesnou střelbou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222121/big_odstrelovac-sas-a-specialnich-jedno-222121.jpg 34
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Odstřelovač SAS a speciálních jednotek

hu_87
19. srpna

Knížka má podobnou formu jako knížka Vojenská příručka přežití (taky od nakl. Naše vojsko, ale narozdíl od téhle se ta příručka povedla o dost líp). Je pravda to, co psal kolega přede mnou - informace zde obsažené jsou velmi obecné a prakticky nic moc nepřinášejí. Mě třeba zajímalo něco podrobnějšího o tom výcviku, nějaký osobní zkušenosti/názory, ale tohle je prostě příliš obecné a místy až moc stručné - a to jsem v oboru úplný laik. Obrázků je tu ale až moc.

Perseus
24.02.2016

Od této knihy jsem měl velká očekávání, ale když jsem viděl její formát, tak mě ihned přešlo. Kniha je vhodná spíše pro děti, nebo laiky, kteří o odstřelování a odstřelovačích moc nevědí a tudíž jim nebudou vadit příliš obecné, nebo dokonce chybějící informace. Jediné co tuto knihu činí alespoň trochu zajímavou jsou obrázky, což je asi 80% knihy. Ti, kteří už o střelbě, odstřelování něco vědí (teoreticky) budou nejspíš hodně zklamaní, protože v knize se nedočtou prakticky nic nového. Dávám 2 hvězdy za snahu a obrazovou přílohu, ale jinak si myslím, že koupě jsou vyhozené peníze. Existuje hodně jiných a hodnotnějších knih na toto téma.