Bolest ve tvém srdci

Bolest ve tvém srdci https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93886/bolest-ve-tvem-srdci-odpoustim-si-93886.jpg 5 9 1

Odpouštím si série

Další dílo již zesnulé autorky o duchovním rozvoji, které pomůže nejen vyléčit konkrétní onemocnění, ale i obnovit duševní rovnováhu a získat vnitřní klid. Učení o odpuštění je jednoduché a přístupné pro ty, kteří jsou připraveni uznat svoje chyby, a nepřijatelné pro ty, kteří hledají viníky kolem sebe. Autorka učí nemocné a ty, kteří nechtějí onemocnět, aby pochopili chyby svého myšlení. Všechny nemoci jsou výsledkem nesprávného myšlení. Přiznat si své chyby, to znamená vyléčit si jakoukoli nemoc. Obsah: Učebnice jazyka stresů O varující medicíně Tělo - zrcadlo duchovního rozvoje Víra - základ všeho Přeměna obsahu ve formu O síle a slabosti Zdraví je čistota O přání být někým O zajatcích a strážcích strachu Život a trávení Ještě jednou o trávení... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Alman (Jiří Alman)

Bol v tvojom serdce

bytost
21.03.2013 4 z 5

Hned úvodem bych řekla, že knihy této autorky jsou mylně zařazeny do kategorie Duchovní nauky - esoterika, astrologie, okultismus

To je mýlka ! Veškeré knihy co napsala, jsou ryzím lidstvím a velmi praktickým návodem jak porozumět životu, mezilidským vztahům a hlavně, jaký to vše má vliv na zdraví lidí. Autorka je vystudované lékařka, ale s hlubokým pochopením souvislostí. Četla jsem všechny její knihy, ale ještě více mne oslovily videa na netu a dala jsem si závazek je RJ do ČJ přeložit, protože je velká škoda, že to ještě nikdo neudělal. Jsou v nich tak hluboké a moudré rady, které by neměly být zapomenuty.

Autorka v nich zmiňuje i životní role muže a ženy a následky chyb, když se jich nedržíme. Její lékařské vzdělání spolu s rozvinutou intuicí jí umožňovalo praktické rozvinutí léčitelských schopností, ale nejen to, vyučovala a školila lidi jak vychovávat své děti, aby další generace nepřebíraly naše chyby.

Zemřela v pouhých 52-letech na následky havárie. Když odjížděla ze setkání kde školila tak řekla své kamarádce ,, Nu což jde se umírat !,,
To byla její poslední slova a následně v autě havarovala, když jí nebyla dána přednost v jízdě.

Ano, tak to je, ten kdo ví a umí, tak vidí i do budoucnosti, ale nezoufá si, protože ví, že duch a duše člověka nekončí ....

Luule Viilma
estonská, 1950 - 2002
2010  88%Duševní světlo
2010  80%Zůstat anebo jít
2007  91%Bolest ve tvém srdci
2005  82%Beze zla v sobě
2005  90%Hřejivá naděje

Kniha Bolest ve tvém srdci je v