Bolest ve tvém srdci

Bolest ve tvém srdci https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/102034/bolest-ve-tvem-srdci-odpoustim-si-102034.jpg 5 9 1

Odpouštím si série

Bolest ve tvém srdci je šestá ze série osmi knih, v nichž autorka předává čtenářům své vědomosti o duši člověk. Předešlé díly vyšly rovněž v Nakladatelství Alman. Kniha, kterou držíte v ruce je adresována Lidem. Těm, kteří se snaží pochopit, co je pro ně nezbytné a co nikoliv. Naučíte-li se komunikovat se stresy, naučíte se chápat, co je Člověk. Zjistíte, že člověk s velkým Č nepatří do oblasti marných tužeb. Je to člověk, který krok za krokem stále hlouběji a hlouběji poznává sám sebe.... celý text

bytost
21.03.2013 4 z 5

Hned úvodem bych řekla, že knihy této autorky jsou mylně zařazeny do kategorie Duchovní nauky - esoterika, astrologie, okultismus

To je mýlka ! Veškeré knihy co napsala, jsou ryzím lidstvím a velmi praktickým návodem jak porozumět životu, mezilidským vztahům a hlavně, jaký to vše má vliv na zdraví lidí. Autorka je vystudované lékařka, ale s hlubokým pochopením souvislostí. Četla jsem všechny její knihy, ale ještě více mne oslovily videa na netu a dala jsem si závazek je RJ do ČJ přeložit, protože je velká škoda, že to ještě nikdo neudělal. Jsou v nich tak hluboké a moudré rady, které by neměly být zapomenuty.

Autorka v nich zmiňuje i životní role muže a ženy a následky chyb, když se jich nedržíme. Její lékařské vzdělání spolu s rozvinutou intuicí jí umožňovalo praktické rozvinutí léčitelských schopností, ale nejen to, vyučovala a školila lidi jak vychovávat své děti, aby další generace nepřebíraly naše chyby.

Zemřela v pouhých 52-letech na následky havárie. Když odjížděla ze setkání kde školila tak řekla své kamarádce ,, Nu což jde se umírat !,,
To byla její poslední slova a následně v autě havarovala, když jí nebyla dána přednost v jízdě.

Ano, tak to je, ten kdo ví a umí, tak vidí i do budoucnosti, ale nezoufá si, protože ví, že duch a duše člověka nekončí ....

Luule Viilma
estonská, 1950 - 2002