Odhalujeme Putinovy lži: To nej z tiskové agentury Fejk Ňůs

Svět tiskové agentury Fejk ňůs se jeví absurdním, bláznivým a leckdy jen stěží uvěřitelným. Většina z vybraných přibližně 100 domácích i zahraničních zpráv, které jsou součástí této knihy, má svůj reálný základ. Autor pouze pozměnil hlavní aktéry a dovedl celou situaci ještě víc ad absurdum. Nedílnou součástí každé zprávy je osobitý vklad reportérů tiskové agentury Fejk ňůs Jakuba Undy a Anji Al-Shaabatové. Zmiňovaní reportéři svorně bojují za lepší svět, kde nebudou provádět své "špinavé rejdy" euroskeptici, kritici migrace, tvrdošíjní zastánci klasického rodinného uspořádání a v neposlední řadě "agenti Putina", kteří jsou podle dvou výše zmíněných reportérů doslova všude. Jejich urputnost a snaha čtenáře pobaví nekorektním humorem a snad je i přiměje k zamyšlení. S předmluvou Ladislava Jakla....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414230/chysta-se-odhalujeme-putinovy-lzi-t-3Ep-414230.jpg 4.132
Fejetony, eseje, Humor, Literatura česká
Vydáno, Naštvané matky

Kniha Odhalujeme Putinovy lži: To nej z tiskové agentury Fejk Ňůs

tomas3006
27.08.2020odpad!

Pohled českého individualisti na komplexitu moderního slovana. FAIL

jaroslav1913
01.08.2020

Nesmírně vtipně napsaná kniha s mořem nadhledu.

Karkulek
31.07.2020

Určitě pobaví a stojí za přečtení. Je vtipné pozorovat jak někteří knihu po chvilce odloží, jako by to byl "zakázaný" text a jiní se od srdce smějí.

lukas3866
31.07.2020

Skvěle jsem se bavil a opakovaně se ke knížce vracím . Doporučuji pro každého,kdo nezapomněl používat obyčejný rozum

Marlin64
30.07.2020

koupil jsem si skvělou knížku

jan7538
30.07.2020

Neotřelý humor na těžce aktuální témata. Rozhodně doporučuji!

IvoStarší

Vic takových knížek.
Poprvé jsem se smál když jsem ji četl.
Podruhé, když jsem zjistil komu se nelíbí.

rudi4725
30.07.2020

S autorem jsem se několikrát setkal osobně. Kniha je pojatá přesně tak, jak ji měl v hlavě. Zábavně!

humoristické povídky humoresky

Kniha Odhalujeme Putinovy lži: To nej z tiskové agentury Fejk Ňůs je v