Odhalený kód symbolů

Odhalený kód symbolů https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23240/odhaleny-kod-symbolu-23240.jpg 4 8 3

Tato kniha vás bude inspirovat k hledání artefaktů, obrazů a architektonických prvků, k luštění skrytých kódů a prožívání téměř mystického pocitu při odhalování tajných poselství, která jsou určena nám a našim potomkům. Pravda o skryté symbolice fascinuje člověka mnohem více než jakákoliv fikce. Kniha Odhalený kód symbolů odkrývá dramatický příběh o spiknutí a intrikách, zkorumpované moci a pozoruhodném hrdinství, o dezinformacích, zradě a rytířské dvornosti. Ti, kteří dějiny píší, je také utvářejí. Tvůrci tohoto výjimečného příběhu, kteří byli navzájem v úzkém spojení, si však našli cestu k napsání vlastní verze historických událostí a zašifrovali ji do symboliky tajně skryté v uměleckých dílech, která vznikla na objednávku jejich nepřátel, státní církve..... celý text

Literatura světová Záhady
Vydáno: , Eminent

Cracking symbol code

Makec
20.07.2018 4 z 5

S touto knihou si "Pan" spisovatel dal opravdu práci. Takto by měla vypadat badatelská práce. Koho zajímá tato tématika, tak si ji musí přečíst.

Ketesh
11.05.2017 4 z 5

Jedno z mála knih s obdobnou tématikou, které bylo přeloženo do češtiny. Autor odvedl fascinující kus práce, když napsal tuto knihu, která je laikovy poslouží jako skvělý průvodce do problematiky.
Na samém počátku knihy jsem byla velice nadšena, poměrně brzy však nastala ta část, kdy to mírně ochablo, vzhledem k množství nepodložených věcí a konspiračních teorií, ale i tak jsem s nadšením četla až do konce.

Sajdeman
26.02.2013 4 z 5

Kniha rozhodně není špatná, ale nečekejte nic co tu ještě nebylo.Dozvíte se, že křesťanství vychází z judaismus a judaismus z egypského náboženství. Že Ježíš se oženil s Máří Magdalénou a jeho bratr se jmenoval Jakub. Že Jan Křtitel byl Ježíšův učitel a že "bavil" Templáře víc než Ježíš .... atd.... :o)Prostě nic, o čem by člověk už někde neslyšel, pokud se o tyto témata zajímá.Autor se prostě snaží najíl linku ESOTERISMUS ------ KŘESŤANSTVÍ ... ukázat propojenost všech náboženských systémů .... a to se mu myslím i daří. Dělá to tak, že na křesťanských chrámech a katedrálách ukazuje jasné gnosticko-heretické symboly, ať už se jedná o symboliku Rosenkruciánskou, Templářskou a nebo Zednářskou.Vše je psáno čtivě a srozumitelně.Ale dvě výhrady mám:1. Málo obrázků. Autor Vám popisuje fresky z chrámu, které jste nikdy nezahlédl a fotografií je tam malo a když už, jsou tak nekvalitní, že na nich není moc vidět. Ocenil bych tedy mnohem rozsáhlejší obrazovou část.2. Mám pocit, že to překládal SW-translátor. Převážně se to týká špatně skloňovaných slov .... Nevidím ale důvod proč si to nepřečíst.Proto dávám 4*

Tim Wallace Murphy
anglická, 1924
2007  87%Rex Deus
2003  83%Znamení bestie
2006  85%Odhalený kód symbolů
2007  97%Strážci pravdy
2007  80%Svobodní zednáři

Kniha Odhalený kód symbolů je v