Oddelené postele

Oddelené postele https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171960/oddelene-postele-171960.jpg 4 105 27

Svadba Claya Forestera a Catheriny Andersonovej bola ako rozprávka. Lenže všetko, čo s ňou súviselo, bol podvod. Mladý nádejný právnik Clay Forester si svoju budúcnosť predstavoval s bohatou a krásnou Jill Magnussonovou. Keď však študentka, s ktorou strávi vášnivú noc, otehotnie, Clay zmení plány a chce sa zosobášiť s Catherine. Pri záverčných advokátskych skúškach musí totiž predložiť vyhlásenie o bezúhonnosti a interrupcia alebo nemanželské dieťa by mohli ohroziť jeho sľubne sa rozvíjajúcu kariéru. Catherine Andersonová zas chce manželstvom riešiť svoju finančnú situáciu. Nikto okrem nich dvoch sa nemá dozvedieť, že manželstvo je len formálne...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Separate Beds , 1985

jaja10
19.03.2013 3 z 5

Pěkná knížka, ale myslím, že SPENCERová to umí líp. :-)

kika 13
19.01.2013 3 z 5

Červená knihovna,ale moc hezká knížka.

Andulienka
21.12.2012 5 z 5

LaVyrle to proste vie !!! Mám rada všetky jej knihy, táto sa mi dostala tiež pod kožu...učrite ju radím k jej naj...

modranka
18.10.2012 5 z 5

Jeden z najkrajších príbehov, ktoré som v poslednom čase čítala. Aj keď je to starší román, absolútne nič mu nechýba. Realita života, krutosť osudu, medziľudské vzťahy, nevera, víťazstvo lásky a tak. "Evaevelina" síce napísala, že ju štvalo, keď Cat vohnala manžela do náručia inej, ale bola to stará láska a toto bol jediný spôsob, ako sa od nej odpútať a pochopiť kde je jeho skutočné miesto, kde je očakávaný, kde má domov a kto ho má skutočne rád. Ak máte radi silné príbehy, toto je jeden z nich.

Evaevelína
07.09.2012 4 z 5

kniha mě také vtáhla do děje,je moc dobře přeložená.Jen jsem byla naštvaná na Cat, jak svým chováním,vehnala manžela do jiné náruče.

hortenzie
03.10.2011 5 z 5

Dobře napsaná kniha, vyprávění má spád. Pro romantiky velmi příjemné počteníčko. Zjednodušeně napsáno "jak chudá dívka ke štěstí přišla", ale rozhodně to není slaboduché. Opravdu se to moc dobře čte a autorka vás vtáhne do děje už od první strany.

Alix
30.11.-0001 3 z 5

Není to můj styl, ale dostala jsem to jako dárek, tak jsem to přečetla. Typický sentimentální příběh s happy endem. Nejvíc mne snad zaujaly přesné popisy oblečení jednotlivých osob. Ty byly fakt detailní.