Oddané sestry

Oddané sestry zachycují osudy dvou generací. Méně talentovaná a neúspěšná Dolly zničí kariéru své sestry, slavné herečky Eve, a poznamená osudy jejich dcer - Annie a Laurel. Obě sestry se po matčině sebevraždě vinou otcovy neschopnosti a nemorálnosti ocitnou na ulici. Starší Annie je odhodlána vzít osud do vlastních rukou a je ochotna pro mladší něžnou Laurel udělat cokoliv. Laurel podobající se Alence v kraji divů není až natolik křehká, jak se na první pohled zdá. Doposud vždy kráčela ve stopách Annie, ale najednou se objeví člověk, kterého miluje víc než svou sestru, a zjistí, že právě ona je její sokyní......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25656/oddane-sestry-25656.jpg 3.928

Such Devoted Sisters (1988)

Vydáno:, Ikar (ČR)

HanaP.
11.09.2016

Velmi čtivá knížka, četla jsem ji několikrát.

Anyzz
06.10.2015

Tahle knížka provází můj literární svět už pěkných pár let. Poprvé jsem ji četla asi před sedmi lety a živě si pamatuji, že jsem se od ní nemohla od prvního okamžiku odtrhnout. Absolutně jsem si zamilovala způsob, jakým autorka charakterizuje postavy, a když jsem knížku potom ještě asi dvakrát četla, měla jsem pocit, že jak Annie, tak Laurel, Joea i Emmetta znám osobně. Knížka mě pohltila už celkem dávno, ale i teď si ji s chutí mileráda přečtu.

Liana
10.04.2014

Je to jedna z mojich najobľúbenejších kníh. Od tejto autorky je to zatiaľ jediná kniha, ktorú som čítala, ale chystám sa v budúcnosti aj na ďalšie jej tituly. Kvalitná kniha, kde sa autorka okrem príbehu venuje aj perfektnej charakteristike postáv ako aj ich okoliu, takže som si túto knihu naozaj do sýtosti vychutnala.

niknikita
05.02.2014

Patří k těm knihám, které jsem si po prvním přečtení musela pořídit do své knihovničky.

KattyV.
13.12.2013

Krásná kniha, četla jsem ji asi třikrát.

kika 13
20.01.2013

Pohodvá knížka a napínavá.

Miila
06.05.2012

Už je to dlouho, co jsem tuhle knihu četla, rozhodně jsem byla teenager, ale vím, že na mě hodně zapůsobila, už si ale bohužel nepamatuju proč.

čokoláda

Eileen Goudge