Od Andulky po Žížalu

Od Andulky po Žížalu https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/131458/od-andulky-po-zizalu-131458.jpg 4 7 2

Knižní podoba oblíbeného vzdělávacího cyklu z pořadu Kouzelná školka hravou formou seznamuje děti předškolního a raného školního věku s jednotlivými písmenky abecedy. Je založena na dětmi oblíbených obrázcích Radka Pilaře, obrázkových a slovních hříčkách s písmenky, jednoduchých dialozích a snadno zapamatovatelných říkankách. Protagonisty knížky jsou stejně jako v televizní podobě chytrá Myška a nepoučená Vrána, která se teprve učí znát abecedu. Obrázková knížka je velmi vhodná pro mateřské školy, předčítání v rodinách i začínající čtenáře.... celý text

witiko
22.10.2017 3 z 5

Knížka je to určitě zábavná, ale pro svůj základní účel – hravou formou naučit děti písmenka – mi přišla zbytečně hyperaktivní a upovídaná. Nakonec ji u nás úplně zastínila a nahradila stará Hrubínova knížečka "Říkejte si se abecedu", takže jsme ji vlastně nedočetli / nepotřebovali.

Janasem
26.03.2013 5 z 5

U zrodu této knížky jsem byla - jako vedoucí Edice ČT - a mám radost, že je na světě. Vřele doporučuji všem!

Kniha Od Andulky po Žížalu je v