Obsluhoval jsem hokejového krále

Obsluhoval jsem hokejového krále https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/4816/bmid_obsluhoval-jsem-hokejoveho-krale-KNk-4816.png 3 4 3

Sám bývalý vynikající hokejista je dnes manažerem Jágr Teamu a jeho hlavní „pracovní náplní“ je péče o našeho „hokejového krále“. Rys je Jágrovým důvěrníkem, psychologem, řidičem, společníkem, a také kuchařem či protihráčem. Je také oblíbeným vypravěčem, textařem, zpěvákem. O svém zajímavém životě, o Jaromíru Jágrovi a o přátelích vypovídá svěží a vtipná knížka, kterou napsal se zkušeným novinářem Pavlem Loňkem. Kniha je doplněna řadou dosud nepublikovaných fotografií ze soukromého archivu. ISBN 80-86899-34-3 je chybné... celý text

kilometr
21.01.2019 3 z 5

Vzpomínání věčného optimisty a muže mnoha zálib, Lubomíra "Čužáka" Rysa,na život,který prožil/I.část/-a na to,co zažil po boku nejzářivější hvězdy NHL-"našeho" Jaromíra Jágra,kterého by si přál za prezidenta/2.část/.První část je lepší části druhé.60%.

Auto999
28.09.2017 1 z 5

Kniha je z větší části samochvála pana Rysa, jen z menší části se týká J. Jágra. Rys potkal Jágra, až když byl již slavný, takže nakolik jde o přátelství a nakolik jen o peníze je těžko říci.

WEIL
20.08.2011

Loněk se pohyboval kolem Jágra roky, takže ho musel dost poznat a jak ho poznal, tak to zde napsal.

sport čeští sportovci Jaromír Jágr, 1972-

Autoři knihy

Pavel Loněk
česká, 1952 - 2011
Lubomír "Čužák" Rys (p)
česká, 1944

Kniha Obsluhoval jsem hokejového krále je v