Obrazový průvodce – Přežití v přírodě

Obrazový průvodce – Přežití v přírodě https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274778/bmid_obrazovy-pruvodce-preziti-v-prirode-X54-274778.jpg 5 4 2

Může se stát, že vám v přírodě nebude přát štěstí a dařit se a poblíž nebude žádný záchranář. V takové situaci bude nezbytné spolehnout se jen sám na sebe a hlavními zbraněmi vašeho arzenálu v takové chvíli budou rozvaha, ale hlavně správná výbava a potřebné znalosti. Tato knížka se vás pokusí na takové situace připravit. Ať už budete v různých zeměpisných šířkách a délkách, ať se ocitnete v tropické divočině, nebo v třeskuté zimě, ať budete zdolávat horské štíty, rybařit, sjíždět vody na kajaku nebo kánoi, praktikovat cyklistiku nebo obyčejnou pěší turistiku. V tomto obsažném, přehledném obrazovém průvodci najdete všechny nezbytné rady a tipy pro všechny novodobé dobrodruhy!... celý text

Literatura světová Literatura naučná Ekologie, živ. prostředí
Vydáno: , Svojtka & Co

OUTDOORS - Expert Companions , 2011

kamil9152
29.04.2020

Musím říct, že tahle knížka mě velmi pomohla se zorientovat v tom, co všechno budu potřebovat pokud se vydám do přírody. S přítelkyní letos totiž plánujeme takovou větší expedici v přírodě, takže se mi to opravdu hodí. Už teď vidím, že mi spousta outdoor výbavy pořád chybí a budu ji muset ještě dokoupit ! :)

Dakarianna
14.07.2016 5 z 5

Zajímavé tipy, najdete tam kousek ode všeho a naleznete krásné ilustrace. Každý správný dobrodruh by si ji měl přečíst:)