Objevujte planetu Zemi: Průvodce po naší planetě a silách, které ji utvářejí

Objevujte planetu Zemi: Průvodce po naší planetě a silách, které ji utvářejí https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528824/bmid_objevujte-planetu-zemi-pruvodce-po--65875d11c5224.jpg 5 1 1

Od ledové polární tundry po bujné tropické deštné pralesy – v tomto velkolepém obrazovém průvodci mohou čtenáři objevovat zázraky planety, již nazýváme svým domovem. Tento krásný průvodce seznamuje čtenáře s mnoha krajinami a systémy, které tvoří planetu Zemi, od roztaveného jádra a deskové tektoniky až po různé typy krajin na jejím povrchu. Čtenáři mohou prozkoumat povodí Amazonky, lesy tajgy napříč mrazivými pustinami Sibiře a rozsáhlé pouště téměř na všech kontinentech. Text oživují vynikající barevné fotografie, grafy, mapy a infografiky. Fascinující průvodce světem, který si může vychutnat celá rodina.... celý text

Obrazové publikace Příroda, zvířata Ekologie, živ. prostředí
Vydáno: , Universum (ČR)

Discovering Planet Earth , 2021

gordon13
09.01.2024 5 z 5

Skvělá kniha! Výborně, velmi čtivě, přehledně a prakticky shrnuto vše o naší ZEMI v jednotlivých kapitolách.
Ač mám podobných knih hodně, tato se mi líbí skutečně moc!

Země (planeta)

Autorovy knížky

Geordie Torr
australská
2023  100%Objevujte planetu Zemi: Průvodce po naší planetě a silách, které ji utvářejí

Kniha Objevujte planetu Zemi: Průvodce po naší planetě a silách, které ji utvářejí je v