Objevujeme svět! Na stavbě

Objevujeme svět! Na stavbě https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355197/mid_objevujeme-svet-na-stavbe-7f9-355197.png 5 8 2

Rozeznávej stavební stroje! Leporelo pro nejmenší děti s posuvnými prvky a pestrými ilustracemi. Který stroj nabírá do lžíce zeminu? Co se sype z míchačky? Jak je vysoký jeřáb? Pojmenuj vše, co se nachází na stavbě, a objevuj svět kolem sebe. Pestrobarevné ilustrace a posuvné prvky v tomto leporelu rozšiřují dětskou slovní zásobu zábavnou formou. Pohyblivé elementy v této knize rozvíjí jemnou motoriku dítěte a přispívají k živosti ilustrací. Knížka s prvky Montessori.... celý text

Pro nejmenší
Vydáno: , Svojtka & Co

Mon imagier du chantier

Aknel26
10.07.2018 5 z 5

Celá série je úžasná, syn si knížky prohlíží od roka a půl, různým otáčením, vytahováním a posunováním si tříbí motoriku a poznává nová slova i nové věci. Všude je vozíme, a protože jsou udělané vtipně a nápaditě, pobaví i dospělé. Tato je opravdu vydařená, syn ji miluje a je nadšený, když stejné přístroje vidí i ve skutečnosti. Jen škoda, že z druhé strany jeřábu není taky vytahovací vysokozdvižný vozík, prázdné místo mi přijde zbytečně nevyužité.

Dáma s hrnstjm
27.06.2018 5 z 5

Jedna z nejvydařenějších knih z této série! Míchačka, bagr, jeřáb... už to mnohým dětem stačí ke štěstí a tady se to navíc ještě hýbe :)