Objektiv objevuje svět

Objektiv objevuje svět https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356403/bmid_objektiv-obejvuje-svet-bzN-356403.jpg 5 8 2

Každou neděli, už 30 let, se kamery nejstaršího českého cestovatelského magazínu Objektiv vydávají na pozoruhodná místa napříč kontinenty. A protože si umí vybrat i místa málo známá, kam se běžný turista obvykle nedostane, těší se stálému diváckému zájmu a široké oblibě. Podobně tato kniha přináší atraktivní obrazové reportáže z celého světa. Jejich autoři - cestovatlé i stálí zpravodajové České televize - v ní líčí zeuména své osobní zážitky, dojmy a zkušenosti z dlouhodobého pobytu v cizích zemích. Reportáže tak mají punc jedinečnosti. Pestrou mozaiku dvatřiceti osobních postřehů z cest, které pro knižní vydání připravily Vendula Krejčová a Anetta Kubalová, uzavírá kapitola stručně připomínající třicetiletou historii pořadu.... celý text

Stromovous
29.08.2022 5 z 5

Kniha rozhodně stojí za přečtení/prohlédnutí. Reportáže jsou z 32 míst světa a u všech jsem se toužebně zasnil tam na chvíli být, teda kromě Antarktidy :D

VladiKlaisner
22.04.2018 4 z 5

Skvělá knížka s níž se dá z pohodlí domova procestoval svět a to zákoutí, kam by se člověk asi nedostal. Pěkně zpracovaná obrazová publikace na kvalitním papíře, jen textu by mohlo být více.

Autoři knihy

Vendula Krejčová
česká, 1975
Anetta Kubalová
slovenská, 1979

Kniha Objektiv objevuje svět je v