Obejměte své vnitřní dítě

Tato kniha je o setkání s našimi nejhlubšími pocity – s naší citlivostí, zranitelností a opravdovostí. Je o radosti a smutku, o lásce a hněvu, o hlubším prožitku, který se skrývá za naší každodenní skutečností – zkrátka o dítěti v nás. Dobrý vztah k našemu „vnitřnímu dítěti“ nám umožní s pochopením a láskou přijmout i jeho negativní pocity – bolest, strach a hněv. To pomáhá vyléčit naše stará zranění a dodává novou naději na cestě životem, která nás ještě čeká. V první části knihy Radost z prožívání budete mít příležitost setkat se se svým vnitřním dítětem v jeho různých podobách. Najdete zde řadu experimentů, které vám umožní vyzkoušet si na vlastní kůži setkání s vnitřním dítětem, popis některých problémů, s nimiž se při tom můžete setkat, a návrh, jak je řešit. Nejprve se setkáte se se svým radostným a kreativním dítětem a poté se smutným a zraněným dítětem. Pak se zaměříme na jeho strach, hněv a úzkost. V této části budete mít také příležitost poznat a „vychovávat“ svého „vnitřního rodiče“, který v nás vede s vnitřním dítětem neustále dialog – aby byl dostatečně citlivý a současně pevný, tak aby byl tvému dítěti oporou. Druhá část – Osvoboďte své vnitřní dítě – je zaměřená na práci se zakletími, které jsme při své výchově přijali, a na zdravý rozvoj a růst našeho vnitřního dítěte....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96236/obejmete-sve-vnitrni-dite-96236.jpg 4.714
Literatura naučná, Rodina
Vydáno, Portál

Kniha Obejměte své vnitřní dítě

Alteriol
26.12.2018

Kniha o práci s vnitřním dítětem, dětskou stránkou každého, chcete li. Kniha je prakticky sepsána a obsahuje mnoho úkolů a návodů důležitých kroků při setkávání se s vnitřním dítětem. Sepsána přehledně, srozumitelně, přínos publikace je závislý na osobnostní zralosti a otevřenosti vůči zkušenosti čtenáře. Doporučuji.

sira
28.05.2018

Inspirativní kniha pro každého, kdo se chce seznámit se svými vnitřním dítětem. Ideální pro někoho, koho toto téma oslovuje, ale nic o něm neví. Kniha je plná praktických cvičení i ukázek práce s dítětem.

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách
Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách
Koncept kontinua
Koncept kontinua
Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše
Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše

sebepoznání

Autor knihy

Kniha Obejměte své vnitřní dítě je v

Právě čtených2x