Obchod so šťastím - Poviedky na pohladenie duše

Obchod so šťastím - Poviedky na pohladenie duše https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/192256/obchod-so-stastim-poviedky-na-pohla-192256.gif 4 37 11

Vstúpte do kúzelného obchodu, v ktorom nájdete všetko od metly na negatívne pocity až po mlynček na problémy. Ako sa vyrovnať so vzťahmi, nešťastnou láskou, finančnými problémami, ako nájsť zmysel života?

uzivatel83509
dnes 2 z 5

Knížka je hezky provedená a jednotlivé povídky jsou krátké, což bylo super.

evca7271
18.04.2024 2 z 5

Není to nejhorší, ale nic pro mě, čekala jsou to o trochu lepší

DreamerX9
11.11.2022 2 z 5

Takove sluníčkářské a milé počtení. Některé kapitoly byly lepší než druhé ale celkově pozitivní naladění do života

Veřenka13
12.06.2017 5 z 5

Nádherná, poučná kniha. Nedá se přečíst hned, je třeba nad každou povídkou přemýšlet a najít si v ní poslání. Doporučuji přečíst všem, kteří řeší problémy, mají deprese a potřebují motivaci, ale i všem ostatním, kteří mají rádi kvalitní literaturu.

Niannie
08.06.2017 5 z 5

Krásné povídky formou dětských pohádek vás zahřejí u srdíčka. Občas jsem se do příběhů tak vžila, že se mi i chtělo brečet. Krása :)

cori
06.02.2017 3 z 5

Nádherně lidské a procítěné povídky, které dávají naději, že na každého čeká štěstí, jen nesmí sedět doma na zadku, nadávat a litovat se. Autorka dává návod, jak brát vše pozitivně.
Nejvíc mě zaujala povídka Ptačí lidé.

tisha8409
25.06.2015 4 z 5

Popsané pocity nebo chování snad každého z nás a zasazené do prostředí "pohádek".
Nenáročné, na to, že to mělo získat, jak autorka tvrdí, tak hroznou oblibu, takové normální, nicméně za první příběh, který se mi líbil nejvíc, dávám za 4 hvězdy.

Karloska
11.11.2013

Kniha je velmi nenáročná.

c.svetlana
30.09.2013 5 z 5

Knizka uzasnych pohadek, citliva lidska forma...super metafora!!!

Danustha
23.07.2013 2 z 5

Kniha se zajímavými povídkami, nad kterými je dobré se zamyslet :)

Raduska89
22.05.2013 5 z 5

Krásná kniha žádající si zamyšlení ....