O víle Spinkalce

O víle Spinkalce https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433329/bmid_o-vile-spinkalce-FPj-433329.jpg 4 6 3

Když už jsme si se vším pohráli, když jsme všechno spapali, když už jsme dnes všechno viděli a něco nového se naučili, je čas jít spinkat. Ale ono to jaksi nejde. Druhý pokus. Taky nic. Co teď? Zavoláme Spinkalku! Začtěte se společně do pohádkového příběhu o snech pro malé nespálky. Čeká vás vyprávění o tom, jak se tvoří sny a kdo že nám to vlastně s tím sněním pomohl. A pssst! Těšit se můžete i na jedno malé hudební překvapení. Vstupte do říše snů s vílou Spinkalkou, která zná tu nejlepší cestu a ráda vám ji ukáže.... celý text

broskev28
29.05.2023

Příběh není špatný, ale mně nějak nesedl - nemám ráda formulaci "jde vidět"; rukavice, resp. jejich nezbytnost jsem nějak nepobrala, velikost snad ani neřeším a komodu už vůbec ne. A jestli je v pokojíčku příliš mnoho rušivých věcí, tak co s tím? Denně je dávat pryč? Noty neumím, písničku si tedy nezazpívám, ale ani text se mi moc nelíbí.
Na rozdíl od předešlé knížky - Medvídek, co neuměl plavat - bych tuhle uspávanku klidně oželela. Jenže důležité je jedině to, jak se bude líbit maloškům, takže vyzkoušejte sami!

Hoshi
23.05.2020 5 z 5

Na knihu jsem narazila náhodou, když jsem hledala jednu knihu v bazaru. Na první pohled mě zaujala obálka a název a po přečtení jsem velmi překvapená jednoduchým příběhem a krásnými ilustracemi, které zaujmou nejen malé čtenáře :) A na konci knihy je milé překvapení

Pajousa
18.05.2020 5 z 5

krásně ilustrace a supr písnička

víly, rusalky

Autorovy knížky