O třech sůvičkách a jiných zvířátkách

O třech sůvičkách a jiných zvířátkách https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/158341/o-trech-suvickach-a-jinych-zviratkach-158341.jpg 4 5 3

Soví mláďata, rejskové, chytří krtci, blecha, tchoř, světluška, beruška a další zvířátka, to jsou obyvatelé pohádkového světa, který pro vás vytvořil ilustrátor a spisovatel Erwin Moser. V jeho světě nechybí vzrušující dobrodružství, ale především tam vládne porozumění a laskavá pohoda. Dobře se v něm cítí nejen zvířátka, ale i malí čtenáři... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , Amulet

Die drei kleinen Eulen und sieben andere Geschichten , 1989

Ishir
30.01.2020 3 z 5

pohádky o zvířátkách

Taťka Hraboš
08.02.2016 5 z 5

V knihovně jsem pro tuhle knížku sáhnul, protože třídní učitelka našeho staršího ve školce má ráda sovičky a on tím pádem taky. Moc pěkná kniha, jedna z těch, které naše děti slyšely dvakrát, protože jsme je s manželkou chtěli číst oba. Nemít děti, nikdy by se člověk k četbě takových malých klenotů nedostal. Fantazie, humor i vážná témata (např. smysl života v pohádce Blecha), s hezky zabalenými mravními naučeními, s tím se lze mnohdy setkat spíše v dětských než dospěláckých knihách

JAnD
15.01.2016 4 z 5

Dcera nejvíc ocenila pohádku o krtcích, naopak titulní pohádka pro ní byla příliš složitá.

Erwin Moser
rakouská, 1954 - 2017
2001  93%Pohádky pro sedmispáče
2000  76%O třech sůvičkách a jiných zvířátkách

Kniha O třech sůvičkách a jiných zvířátkách je v