O šťastném setkání

O šťastném setkání https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468775/bmid_o-stastnem-setkani-wyI-468775.jpg 4 4 2

Příběh maminky a tatínka, kteří si moc přáli mít miminko. Narodit se jim ale nemohlo. Jednoho dne se jim však přání splní...

Mrs.Depp
13.02.2022 5 z 5

Přečíst tuto knihu mi zabralo snad ani ne deset minut, přesto má u mě to nejvyšší hodnocení.
Věřím, že každý v životě má svůj příběh, který ho má něco naučit, u nás to byly roky pláče, bezmoci, ale i závisti všem, kteří takhle trpět nemusí, nesčetné návštěvy gynekologů, urologa, imunologa, psychologa, sociální pracovnice a já nevím koho ještě všeho, spousta nekonečných vyšetření, operace, jedno velké trauma do konce života, odrovnaná psychika, opakované cykly IVF a to vše bez vytouženého úspěchu a to vše nás dovedlo až tam, kde jsme teď a mě přivedlo k této knize..jak náš příběh skončí stále nevíme, ale doufám, že stejně jako v knížce..tuto knihu plně ocení jen ti, kdo si celou touhle šíleností prošli..je to navíc nádherný návod, jak říct svému dítěti, jak přišlo na svět..

Marice11
16.12.2021 5 z 5

Nádherná kniha. Poplakala jsem si dojetím. Krásné, čisté a LáskyPlné vyprávění.

2021  80%O šťastném setkání
2012  0%Lidé jsou to nejcennější, co máte