O srdíčku

Křesťamská obrázková knížka pro malé děti, která přináší příběh evangelia - jednoduchým způsobem a dobře srozumitelnými obrázky vysvětluje dětem, co pro člověka udělal Pán Ježíš Kristus a jak vejít do Božího království.

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/149107/o-srdicku-149107.jpg 45
Literatura světová, Náboženství, Pro děti a mládež
Vydáno, Samuel

The Little Heart, 2008

Kniha O srdíčku

Mr.Elmo
03.04.2015odpad!

Kniha, která děti nabádá k tomu, že je normální hřešit a pak stačí jen poprosit za odpuštění. Není tam zmínka o tom, že by člověk měl být hodný pořád. Když srdíčko bylo hodné, nic se nezměnilo, ale jen když se pomodlilo, stalo se čistým. Takže může být zlé a pořád se modlit. To je podle knihy lepší, než být hodný. Tohle bych určitě svým dětem nečetla. Brrr.
Já tuto knihu dostala ve školce, když jsem vycházela. Do církevní školky jsem chodila ráda, jelikož do nás takové rozumy nikdy necpali. Tenkrát jsem ještě číst neuměla a asi bych to ani nepochopila, když to ale čtu teď, jen nad tím nesmyslem kroutím hlavou.

kacaabba
06.02.2013

Tato kniha je ve svém pojetí opavdu velmi jednoduchá, ale jak se říká: " V jednoduchosti je krása." Pročítali jsme si tuto knihu se spoustou dětí a vždy měla úspěch, vždy poselství porozumněli. Co víc si může autor přát?