O neodvratném konci mužského pokolení - aneb Tajný život takového normálního muže

Hlavní hrdina mimořádně vtipného a inteligentního románu O neodvrat­ném konci mužského pokolení mladý, avšak již životem znavený otec a manžel, který se rád dívá na mafiánské filmy a tajně sní o časech, kdy muž ještě býval hlavou rodiny, jednoho dne prozře a pochopí to, co ženy již dávno vědí: Muži to mají spočítané: Pochopil jsem, že se společně se svými mužskými souputníky nacházím v jakési přechodné fázi. Došlo mi, že rovnost pohlaví neexistuje. Přežívá pouze v našich snech ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31406/o-neodvratnem-konci-muzskeho-pokoleni-aneb-tajny-zivot-takoveho-normalniho-muze-31406.jpg 3.310

Le musée de l´homme - Le fabuleux déclin dr l´empire masculin (2005)

Vydáno:, Rybka Publishers

anansie

Zamyšlení, nářky, komentáře jednoho muže - manžela a otce rodiny - na osud mužského pokolení, na jeho postupné přizpůsobování se ženským požadavkům, přebírání ženských rolí ve jménu rovnoprávnosti a ztrátu mužnosti. Zpočátku vtipné a trefné podněty mě začaly nudit a kniha se postupně stávala přehledem plytkých a nezáživných stížností na dnešní realitu vztahu muže a ženy a života rodiny.

Autor knihy

David Abiker