O mašince Tomášovi 4

O mašince Tomášovi 4 https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346093/bmid_o-masince-tomasovi-4-qGF-346093.JPG 4 18 5

O mašince Tomášovi série

Hu-húúú! Užitečné mašinky jsou už znovu tady a chtějí se s vámi podělit o dalších pět příběhů, které zažily na ostrově Sodor. Jejich hrdiny jsou tentokrát lokomotiva s úzkým rozchodem kol Peter Sam, Stepney, mašinka, co se jednou v noci málem ztratila, namyšlený vrtulník Harold, parní lokomotiva Emily a také stará moudrá mašinka Edward, která je napřed ostatním pro smích, ale nakonec celému Sodoru ukáže, že ještě zdaleka nepatří do starého železa.... celý text

haWranka
06.08.2023 3 z 5

Příběhy na jedno brdo, u kterých mi velmi vadí, jak jsou vlastně mašinky zlé. Neustále si bez důvodu nadávají, jak jsou hloupé a dělají si naschvály, aby se jednou omluvily a byly z nich přátelé do konce života. Opravdu se mi to nelíbí Ovšem náš prcek vlaky miluje, takže musíme číst pořád dokola a já jen cenzuruju slovník od těch nadávek.

ElikaS
02.07.2021 5 z 5

Příběhy o mašince Tomášovi zná syn z televizní obrazovky a má je moc ráda i v knížkách. Mě se tyto příběhy také dobře čtou, takže doporučuji všem milovníkům vláčků.

HancaB82
20.01.2020 5 z 5

Děti, které mají rádi mašinku Tomáše a vlaky všeobecně tato knížka rozhodně nezklame. :-)

jitka7
08.01.2020 4 z 5

Půjčujeme v knihovně a děti prostě mašinky milují. Takže je vracíme a půjčujeme zase znovu.

Jessybelle
28.06.2017 5 z 5

Nám se kniha líbí,syn miluje vlaky. Čteme alespoň jednou ročně od jeho tři let, nyní v sedmi letech je schopen si je číst sám.

Autoři knihy

Christopher Awdry