O kocourkovi Špindírkovi

O kocourkovi Špindírkovi https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314764/mid_o-kocourkovi-spindirkovi-2XK-314764.jpg 4 11 3

Je neuvěřitelné, co všechno dokáže jeden maličký kocourek, i když si toho od něho jeho rodina příliš neslibuje a dokonce ho pojmenuje Špindírek! Nikdo nemá ani tušení, že jeho kocouří škrábanice ukrývají velikánské malířské nadání. Vypravte se s ním do světa na zkušenou, přečtěte si, co všechno tam zažil a jak své zkušenosti potom uplatnil jako pan učitel na místě, jaké hned tak někde nenajdete – totiž v kočičí škole! Veselé a moudré vyprávění o dobrodružstvích chytrého kocourka na české vsi i v daleké cizině. .... celý text

Atlantis
06.11.2020 3 z 5

Hodně podivně rozložená kniha. Zpočátku sledujete hlavního hrdinu jako kotě, pár krátkých epizodek, aby z knihy najednou prakticky zmizel. A pak je najednou zpět, je z něj světoznámý malíř, učitel, postaví si hřiště a... konec? I moje čtyřletá dcera se podivovala nad tím, jak se to vše nepovedeně useklo. Ilustrace jsou navíc zvláštním způsobem explicitní a agresivní. Celkově jde o podivně sestavenou knížku.

mamcactenarka
29.01.2019 3 z 5

Nebyla to špatná knížka, ale příběh nás nezaujal natolik, abychom se k němu ještě někdy vraceli..

Lucissia
05.02.2018 5 z 5

Pěkná knížka od Ježíška, moc dobře se mi předčítala a navíc je bohatě a hezky ilustrovaná. Synovi se moc líbila, takže pět hvězdiček dostává právem. :-)

Věnceslava Tylová
česká, 1926