Když přijde láska

Když přijde láska https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30753/bmid_o-katce-kdyz-prijde-laska-aPV-30753.jpg 4 26 9

O Katce série

< 3. díl

Dívčí román o sedmnáctileté Kátě, která objeví novou lásku za dost neobvyklých okolností. Pro starší dívky a mládež. V sedmnácti se člověk nenudí, Káťu čeká autoškola, ve škole se také stále něco děje, jen ten pravý ne a ne se objevit. Při jízdách se však náhodně Katka seznámí s Jirkou, kterého zná jen od vidění ze školy. Přerostou vzájemné sympatie v něco víc během školního poznávacího zájezdu do Irska?... celý text

-knihomolka-
08.01.2022 5 z 5

Tahle trojdílná série mi připomíná mé roky na základní škole:-) pak jsem se ke knihám ještě párkrát vrátila, jsou tenké, dobře se čtou a pro puberťačky ideální pohodové čtení.

Klarulina
04.12.2019 5 z 5

Má nejoblíbenější kniha, když jsem byla v pubertě

PetiJelinkova
09.12.2018 2 z 5

Taková fajn oddechovka pro jedno odpoledne :)

Katka010
14.10.2017 4 z 5

Na to že nečtu skoro od českých autorů se mi dobře četla, super knížka na víkend. Můžu jen doporučit :)

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásná a velice čtivá knížka. Mohu jen doporučit!

D.-e.-e.-
21.12.2014 odpad!

Může obsahovat spoilery!
Za autorku jsem ráda, že své spokojené čtenáře našla (viz komentáře níže). Za mě však víceméně špatné. Plytkost, jednoduchost, banalita... Myslím, že ani dívčí román nemusí být nutně takový. Co mi ale vyloženě drásalo nervy, bylo neustálé opakování jedné a té samé věci v promluvách hrdinky určených čtenáři, například "Malým dětem je vždycky hůř rozumět, ale když k tomu ještě mluví anglicky, tak je to tragédie" - Přesně tohle a spoustu dalších věcí nám Katka sdělí a po několika málo stránkách nás nutí si navlas stejnou věc přečíst znovu. Asi kdybychom náhodou nebyli schopni pochopit její myšlenku hned napoprvé... Ještě teď se mi otevírá kudla v kapse! Dále mi vadily nesrovnalosti v celé sérii, například Standa je ve druhém díle ten nejurostlejší a nejsilnější kluk ze třídy a ve třetím o něm v souvislosti s rvačkou se SPOLUŽÁKEM Adamem mluví zase jako o cvrčkovi. Vážně mám pocit, že si autorka o svých čtenářích (respektive čtenářkách) nemyslí nic lichotivého, když sází na to, že občasných seků si přece nikdo nevšimne. Ani umění ucelenosti není zřejmě autorčina doména. Druhá kniha končí zamilováním se do Davida, který o Katku projevil zájem, zatímco v následujícím díle o něm není ani čárka. Vím, že je mezi knihami nějaká časová prodleva, ale čtenář by si snad zasloužil alespoň drobnou zmínku. Alespoň já na ni čekala celý závěrečný díl. - Marně. :-/

trynitrix
23.08.2012 4 z 5

Taková víkendová pohodička na čtení tenhle žánr jsme dlouho teď nečetla takže to přišlo k chuti si zavzpomínat :-)A co se týče příběhu tenhle se mi asi líbil více :-)

Neem
16.06.2012 5 z 5

Miluju :)
Mohlo by jich být více, strašně mě to bavilo číst..:)

gilt
15.05.2012

Všechny tři knihy od Veroniky na sebe navazují, ale dají se samozřejmě číst i zvlášť. Moc se mi líbily. Doporučuji všem slečnám, které rády čtou.

pro dívky pro mládež

Veronika Kabátová
česká, 1986
2006  74%Tenhle kluk je můj!
2006  75%Když přijde láska
2006  74%Nová láska na obzoru