O jedné holce

O jedné holce https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248860/bmid_o-jedne-holce-rty-248860.jpg 4 158 36

Dívka série

Tess Brookesová měla vždycky jasný plán. Ale jednou plán krachne a Tess je nucena přemýšlet, co dál. Když se připlete k telefonátu pro spolubydlící Vanessu, usoudí, že být Tess teď zrovna není žádná sláva, tak proč si chvíli nezahrát na Vanessu? Jelikož nemá co ztratit, přijímá nabídku k focení na Havaji – přece po amatérsku fotila ráda, jak může být těžké vyblejsknout pár obrázků? Jenže vzápětí se Tess ocitá ve velkém maléru. A ten senzační novinář, co se při focení motá kolem ní a dává zřetelně najevo, že by se jí chtěl dostat do kalhotek, je ješitný netvor. Daleko od domova, v kůži (a nejen to, i v botách) někoho jiného se Tess musí rozhodnout, jestli dál bojovat, nebo to zabalit a zdrhnout…... celý text

Literatura světová , Dívčí romány

Vydáno: , BB art

About a Girl , 2013

PeťulaV.
PeťulaV.
26.10.2022 3 z 5

Souhlasím s předchozími komentáři, i za mě byl začátek pomalejší a také jsem měla problém se začíst. Ale vydržela jsem, knížky jen tak neodkládám a vyplatilo se. Druhá půlka mě bavila opravdu moc, ke konci jsem se i hodně nasmála. Konec je neuzavřený, pokračování v dalším díle a musím přiznat, po té druhé polovině se fakt těším. Byla to moje první kniha od této autorky a co bych vyzdvihla, má skvělý smysl pro humor. Jako oddychovka opravdu fajn, za mě 3,5*.

Zvíďa
Zvíďa
14.07.2021

Nevím, moc mě to upřímně nechytlo. Začátek byl lehce zdlouhavý a když už se hrdinka konečně dostala na tu Havaj, nenastalo nic převratného. Sexy chlap, Havaj a falešná identita. Možná jsem od toho čekala až moc, a proto jsem teď zklamaná, že jsem to nedostala. Má to dobrou myšlenku ale není dobře naplněná.

Kekulinka
Kekulinka
26.01.2021 3 z 5

Začátek mi dal trošku zabrat (nemohla jsem se začíst) ale od poloviny mě kniha zaujala... oddechové čtení na zimní večery... :)

Tebby
Tebby
28.10.2020 4 z 5

Nejdříve jsem měla veliký problém se do knihy začíst. Začátek mi vůbec neutíkal, bylo to nudné, ale jelikož je Kelková moje oblíbená autorka, dala jsem knize šanci a vyplatilo se. Příběh na Havaji mě neskutečně vtáhl do děje a hltala jsem každou stránku. Už se těším, jak dopadne Tessin výběr, ale jasný Co ta holka chce? :) 4*

Siimona23
Siimona23
20.08.2020 5 z 5

Od k nihy jsou moc nečekala, ale za pár dní jsem ji přečetla celou. Příběh mě vtáhl do děje a musela jsem nad k nihou pořád přemýšlet. Doporučuji jako oddechovku :)

Denisa31
Denisa31
12.08.2020 3 z 5

První kniha od této autorky. Za mě lepší průměr. Určitě si přečtu další díl :).

Ana72154
Ana72154
18.05.2020 2 z 5

Za mě bohužel zklamání, vůbec mě to nebavilo.

Angelika92
Angelika92
06.05.2020 1 z 5

Nic moc, dlouhý začátek - až chvílemi nudný. Za přečtení stálo posledních 100 stran. To se opravdu něco dělo.

Fzuzik
Fzuzik
04.03.2020 2 z 5

Do čtení jsem se pustila s velkým očekáváním, po předchozí knihách od autorky v sérii "zbožňuju". Začátek byl vcelku slibný, ovšem jak jsem se postupně dostávala do děje, nadšení opadávalo. Netuším o co se autorka pokoušela, pravděpodobně o odproštění se od předchozí úspěšné série, ovšem za mě zcela neúspěšně. Děj se značně podobá jiné autorčině sérii. Za mě bohužel zklamání. Ani peprný slovník nepřidá na dojmu...

Charmedka
Charmedka
18.01.2020 2 z 5

Celý ten příběh byl až moc přitažený za vlasy, ani trochu to nepůsobilo reálně a nemůžu říct, že bych si nějak extra oblíbila postavy. Problém pro mě byl i trošku překlad, nebo obecně to, že kniha byla chvílemi až moc vulgární, což mě docela rušilo.

Nezaujaly mě postavy, ani příběh. Hledání sebe sama je sice fajn, ale pojetí se zde nepovedlo. Kniha není nijak tlustá, naopak, ale přesto jsem s ní strávila docela dlouhou dobu, protože mě vůbec nebavila číst.

baterka.gs
baterka.gs
26.10.2019 5 z 5

Uvolněná, praštěná a zábavná kniha plná běžných životních zlomů a netradičních vypořádání s nimi. Moc jsem si to užila a hned jsem musela mít druhý díl.

yonda
yonda
22.09.2019 2 z 5

Vcelku příjemná oddechovka .Jen už mám pocit ,že všechny hrdinky jsou podobného charakteru-nepořádné, nenápadně krásné,leč velmi šikovné a všemi milované.No,ale to mám za to,že čtu stále stejné knihy.

KateTheBlogger
KateTheBlogger
22.07.2019 3 z 5

Pohodová oddechovka, ideální k odreagování.

Niu
Niu
21.03.2019 5 z 5

Od začátku do konce perfektní četba. Kdo nezažil nástrahy života, nepochopí. Cesta k pochopení sebe sama, ať jste žena nebo muž, je mnohdy spletitá a běh na dlouhou trať. Podáno humorně s náznaky ironie. Za sebe doporučuji všemi deseti.

Vendulik
Vendulik
18.03.2019 5 z 5

Ze záčatku kniha byla velice nudná. Musela jsem se do jejího čtení nutit. Ale potom příběh nabral grády. Těším se na další pokračování.

Klárča11
Klárča11
07.02.2019 5 z 5

Pohodová oddychovka. Pohodové čtení na dovolenou.

Ála41
Ála41
23.12.2018 5 z 5

Člověk by po přečtení řekl,, taková blbost,, proste naivní dívčí románek, ale me to strašně moc bavilo a sama nechápu, jak je to možné. Nejspíš jsem před touto knihou četla nějaké vážnější téma a toto byla super oddychovka... Zkrátka za mě to bylo super čtení.

stavinohova
stavinohova
04.12.2018 5 z 5

Velmi dobre se cte, pohodove cteni na odpocinek. Jdu sehnat druhy dil.

Peetullka
Peetullka
27.08.2018 4 z 5

Velmi vtipné, velmi čtivé a velmi romantické. Jako oddechovka prima :-)

verca3686
verca3686
31.07.2018 odpad!

Tahle kniha má do romantické komedie hodně daleko. Nebyla ani vtipná ani romantická. Slovník autorky se nejspíš sestává z deseti slov, přičemž většina z nich jsou nadávky. Pokud bych si tohle všechno odmyslela, mohla bych narazit na náznak zajímavého příběhu. Nicméně nezajímavý způsob podání a hrubý způsob vyjadřování jakýkoli náznak příběhu pohřbili. Nevím, proč se autorka tolik vyžívá v popisu zvracení. Nechápu proč nedokáže psát trochu obrazněji. Veškerou romantiku z knihy vyhnalo její popisování vaginy a vaječníků, které chtějí rozhodovat. Co víc dodat? Zbytečné číst.

sex Londýn láska humor Havajské ostrovy

Lindsey Kelk
britská, 1980
2011  80%Zbožňuju New York
2012  76%Zbožňuju Paříž
2014  67%Zbožňuju Vánoce
2016  72%Co ta holka chce?
2015  75%O jedné holce

Kniha O jedné holce je v