O hlemýždi Hynkovi

O hlemýždi Hynkovi https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506651/bmid_o-hlemyzdi-hynkovi-90j-506651.jpg 4 5 3

První čtení O hlemýždi Hynkovi, Hlemýžď Hynek je dobrý student. Rád se učí. Doma má mnoho knih a zajímá se o vesmír. Chtěl by být astronautem. Ale jednou se stane něco nečekaného, Hynek dostane pětku z testu. Zhroutí se mu svět, všechno vidí černě. Zvládne spolu ostatními kamarády z lesa svůj problém vyřešit, naučí se látku do školy, přestane být smutný a začne se zase smát? Na knize spolupracovala autorka textu Ana Serna s dětským psychologem Henarem Inigem. Kniha krom prvního a čtení a větších písmen, také učí děti jak se vypořádat se různými těžkými situacemi, se kterými se setkají poprvé. Kniha je doprovázena krásnými ilustracemi Kasandry. Je vhodná i pro genetikou metodu čtení.... celý text

bibi.r
19.07.2023 3 z 5

Pro děti 3+

Knihy z této série mi přijdou velmi zajímavé, protože pracují s různými emocemi a strachy.

Pravda, že od zpracování problému špatné známky ve škole jsem čekala víc a tahle se mi tedy moc nelíbila.

Kniha je psaná jen velkými písmeny, což je asi super pro začínající čtenáře, ale mě to vždycky rozhodí, neb se mi špatně určuje, kdy mám klesnout hlasem, že už je tečka :D.

Knihomolka506
07.07.2023 5 z 5

Kniha, která mladší i starší čtenáře seznami s emocemi a jak s nimi pracovat skrz příběh o malém a slizkém zviřátku.

lucakuca
07.06.2023 3 z 5

Takové zvláštní.
Samozřejmostí jsou krásné obrázky, ponaučení, velké přátelství a bum bác nic.
Na konci jsem byla rozpačitá.

Autoři knihy

Ana Serna Vara