Nové pohádky kouzelné lucerny

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nové pohádky kouzelné lucerny jsou další sbírkou oblíbených příběhů na dobrou noc, které potěší a zklidní vaše děti a dodají jejich mysli klid, sebedůvěru, tvůrčí inspiraci a pomůžou jim poznávat a rozvíjet sebe samé – tentokrát navíc s přiloženým MP3 CD s pohádkami načtenými v podání Nadi Konvalinkové. Předčítání příběhů na dobrou noc vám umožní • probudit a rozvinout dětskou fantazii, • naučit děti soustředit pozornost a zbavit se starostí, • budovat v dětech důvěru v sebe i ve svět, který je obklopuje, • nenásilnou formou se seznámit s meditací. Každý z dvaceti příběhů začíná tím, že si dítě vezme kouzelnou lucernu, vydá se na tajuplnou cestu a vstoupí do nového a strhujícího světa. Příběhy jsou zakončeny afirmacemi, které pomáhají rodičům s dětmi mluvit o hlubším významu příběhů, aby si z nich odnesly co nejvíce. V úvodu knihy najdete možné způsoby, jak spolu s dítětem aktivně pracovat s příběhy s krásnými celostránkovými ilustracemi, které je doprovázejí. V závěru knihy najdete vizualizační cvičení, která dětem pomůžou na cestě k meditaci....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377382/big_nove-pohadky-kouzelne-lucerny-kFE-377382.jpg 42
Žánr:
Pro děti a mládež, Pohádky

Vydáno: , Synergie
Originální název:

More Nightlights


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Nové pohádky kouzelné lucerny

makkuska
27.11.2020

Četla jsem více knih z této série knih na dobrou noc. Na mě jsou příběhy v této knize takové bez děje. Hodně se tam vizualizuje, snaží se o uklidnění, což na některé děti určitě funguje krásně, jsou plné krásných poučení, nicméně mě jako rodiče musí čtení taky bavit a tyto to bohužel nesplňují. Ale musím uznat, že Naďa Konvalinková to čte krásně, tak si to pouštíme aspoň v autě, dceru to baví a já obsah tolik nevnímám. Příběhy v knihách Vílí pohádky a Andělské pohádky mi připadají daleko lepší, baví mě a líbí se mi.

RenataP
07.11.2018

Naďa Konvalinková pozvedla už tak dost pro děti parádní pohádky. Dokonale uklidňující a rozvíjející tu jednoduchou dětskou fantazii, která se tak ráda ztrácí... Za mě velké doporučení - potěší děti i dospělé!


JanaDor
29.08.2018

V knize je dvacet pohádek, které rozvíjejí dětskou důvěru, tvořivost a vnitřní klid.
Prostě je to nádhera. Každá kniha je včetně MP3 CD s pohádkami v podání Nadi Konvalinkové. Její vyprávění je uklidňující a začátek je s podkresem jemné hudby. Jednu pohádku jsem si zkušebně poslechla a opravdu moc povedená volba vypravěče. Celkově vřele doporučuji.