Nová životní energie. Staré čínské metody: pět zásadních cviků

Má-li být člověk zdravý a plný síly, především v něm musí dostatečně proudit vnitřní energie neboli čchi. Mistr Č´Čchang Li názorně předkládá pět zásadních cviků k energetickému posílení. Dochází k harmonizaci těla a celkovému ozdravení. Díky vynikajícím radám z cyklu těchto příruček získáte příliv vitality.

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382745/big_nova-zivotni-energie-stare-cinske-m-S4D-382745.jpg 3.73

Kniha Nová životní energie. Staré čínské metody: pět zásadních cviků

Stanas513

Určitě jsem se chtěla vždycky něco takového naučit, ale nikdy jsem nedokázala přivést své tělo do žádoucího klidu. Uvidíme, jestli se mi to podaří díky této knize...

mariva
04.10.2018

Všechno to vypadá dobře, ale bez vedení někoho zkušeného se cviky asi správně naučit nedají. Bohužel, hledat někoho takového v menším městě je problém.

Danafantom
31.08.2018

Už jsem se rozhodla pro určitou školu čchi-kungu, ale přesto nahlížím do jiných. Cviky jsou dost podobné, záleží na každém, jaký přístup mu více vyhovuje. Autorka pořádá kurzy v Německu, což je pro běžného Čecha dost nepraktické. Chybí mi také nějaká návaznost na další stupně. Je to spíš taková povrchní informativní knížka.

Elea
25.06.2018

Velmi útlá knížka s řadou informací, jen to chce vyzkoušet.

Inka Jochum
německá
2018  Nová životní energie. Staré čínské metody: pět zásadních cviků
2018  Uzdravte si oči - Jak si uchovat dobrý zrak a snadno napravit poruchy
2018  Dejte sbohem únavě - Staré čínské metody k načerpání životní energie

Kniha Nová životní energie. Staré čínské metody: pět zásadních cviků je v