Nová životní energie. Staré čínské metody: pět zásadních cviků

Nová životní energie. Staré čínské metody: pět zásadních cviků https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382745/bmid_nova-zivotni-energie-stare-cinske-m-S4D-382745.jpg 4 4 4

Má-li být člověk zdravý a plný síly, především v něm musí dostatečně proudit vnitřní energie neboli čchi. Mistr Č´Čchang Li názorně předkládá pět zásadních cviků k energetickému posílení. Dochází k harmonizaci těla a celkovému ozdravení. Díky vynikajícím radám z cyklu těchto příruček získáte příliv vitality.

Stanas513
13.07.2021 4 z 5

Určitě jsem se chtěla vždycky něco takového naučit, ale nikdy jsem nedokázala přivést své tělo do žádoucího klidu. Uvidíme, jestli se mi to podaří díky této knize...

mariva
04.10.2018 3 z 5

Všechno to vypadá dobře, ale bez vedení někoho zkušeného se cviky asi správně naučit nedají. Bohužel, hledat někoho takového v menším městě je problém.

Danafantom
31.08.2018

Už jsem se rozhodla pro určitou školu čchi-kungu, ale přesto nahlížím do jiných. Cviky jsou dost podobné, záleží na každém, jaký přístup mu více vyhovuje. Autorka pořádá kurzy v Německu, což je pro běžného Čecha dost nepraktické. Chybí mi také nějaká návaznost na další stupně. Je to spíš taková povrchní informativní knížka.

Elea
25.06.2018 4 z 5

Velmi útlá knížka s řadou informací, jen to chce vyzkoušet.

Inka Jochum
německá