Hrozba

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Lord Drake Varisey, markýz z Winchelsea, nejstarší syn a dědic vévody z Wolverstone, se usilovně snaží pomoci vládě i své vlasti, které hrozí teroristický útok a puč. Vítá každou pomocnou ruku, ale proč mu tu svoji nepřetržitě vnucuje lady Louise Cynsterová, známá coby lady Divoška? Vysvětlení je prosté – Louisa totiž Drakea už řadu let miluje a teď, v sedmadvaceti, má už čekání po krk. Rozhodne se Drakeovi dokázat, že si ho zaslouží a že – pokud se Drake bude hodně snažit – on si zaslouží ji. Drake proti své vůli musí uznat, že Louise je pro jeho pátrání neocenitelným spojencem a pomocníkem, a během nebezpečných akcí se oba odvážlivci vzájemně poznávají a sbližují. Drake sám sobě zpočátku nalhává, že mu jde jen o Louisino bezpečí, ale postupně v něm sílí stejně žhavá vášeň, jaká v ní doutná už po léta. Oba mladí lidé postupně ztrácejí vzájemný ostych a zábrany, ale musejí lásku aspoň prozatím potlačit. Mají totiž stále méně času na odvrácení hrozby, jež může otřást základy celého království. Drake i lady Divoška nasadí vlastní život a s vypětím všech sil nakonec protistátní spiknutí odhalí, dopadnou zločince a mohou se ze své lásky těšit v klidu a bezpečí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/397238/hrozba-En9-397238.jpg 4.112
Série:

Ďáblovo prokletí (3.)

Orig. název:

The Greatest Challenge of Them All (2017)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Baronet
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Hrozba

Přidat komentář
munka
05. května

Pekný príbeh na upršaný víkend. Zaujímavý námet, potešilo pripomenutie staršej generácie Cynsterov a ich priateľov, ale asi by som privítala už niečo nové. Nové rodiny, nové postavy...

rampapa
05. května

Tenhle příběh jsem si tak Zamilovala že vlastně nevím jestli to nějaká další knížka předčí. Na příběh Drake a Luisy jsem se velmi těšila. A moc se mi líbilo jak tam byla dosažena královna Viktorie a princ Albert. Tuhle knížku velmi moc doporučuji všem co mají rádi knížky o Cynsterech.

maryzka
18. dubna

Kniha, která udrží čtenáře v napětí i když romantiky je tam velmi málo. Spíš je to na bázi krimi a špionáže odehrávající se v období královny Viktorie ,, viktoriánské sféry"

havrmoni
17. dubna

Dalo by se říci to nejlepší na konec. Docela brutální, co se týká počtu obětí, špio-krimi. Líbilo se mi to a hlavně epilog. No už se postarala o děti dvou Cysterů, tak jestli v tom bude pokračovat, čeká nás ještě hodně knih o mladé generaci :)).