Hrozba

Lord Drake Varisey, markýz z Winchelsea, nejstarší syn a dědic vévody z Wolverstone, se usilovně snaží pomoci vládě i své vlasti, které hrozí teroristický útok a puč. Vítá každou pomocnou ruku, ale proč mu tu svoji nepřetržitě vnucuje lady Louise Cynsterová, známá coby lady Divoška? Vysvětlení je prosté – Louisa totiž Drakea už řadu let miluje a teď, v sedmadvaceti, má už čekání po krk. Rozhodne se Drakeovi dokázat, že si ho zaslouží a že – pokud se Drake bude hodně snažit – on si zaslouží ji. Drake proti své vůli musí uznat, že Louise je pro jeho pátrání neocenitelným spojencem a pomocníkem, a během nebezpečných akcí se oba odvážlivci vzájemně poznávají a sbližují. Drake sám sobě zpočátku nalhává, že mu jde jen o Louisino bezpečí, ale postupně v něm sílí stejně žhavá vášeň, jaká v ní doutná už po léta. Oba mladí lidé postupně ztrácejí vzájemný ostych a zábrany, ale musejí lásku aspoň prozatím potlačit. Mají totiž stále méně času na odvrácení hrozby, jež může otřást základy celého království. Drake i lady Divoška nasadí vlastní život a s vypětím všech sil nakonec protistátní spiknutí odhalí, dopadnou zločince a mohou se ze své lásky těšit v klidu a bezpečí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397238/hrozba-En9-397238.jpg 4.137

Nová generace Cynsterů 8.

Vydáno, Baronet

The Greatest Challenge of Them All, 2017

Kniha Hrozba

jaja1989
28.02.2020

Tak jako námět dobrý i konec byl zajimavy, ale milostní příběh skoro žádný ani napětí, jak jsem zvyklá u autorky.
Je ale fakt,že se tam objevili skoro všechny postavy z předchozích dílů.

Lingyspyrek
23.02.2020

Zajímavá a velmi čtivá kniha.

narisa
28.11.2019

Tak tento díl byl z těch třech nejlepší. Byl napínavější a rozhodně k lepšímu dojmu z knihy pomohlo i rozuzlení příběhu. Drake s Louisou byli sympatičtí. Nejvíce mě v napínavém konci rozesmála Louisa s karafou vody. Hodnotím tak 4,5*. Víc se mi líbila detektivní zápletka než vztah ústředních hrdinů

krákorka
22.08.2019

Kniha se četla dobře. Souhlasím se všemi ostatními komentáři.

alzbeta4340
22.07.2019

Pěkná romance, ale už jakoby jen pro fanynky. Hodně známých postav z minulých dílů, kdo nečetl předcházející díly i z jiných sérií, asi se ve všech příbuzenských a přátelských vztazích bude těžko orientovat. Úplně souhlasím s předchozím komentářem munky.

munka
05.05.2019

Pekný príbeh na upršaný víkend. Zaujímavý námet, potešilo pripomenutie staršej generácie Cynsterov a ich priateľov, ale asi by som privítala už niečo nové. Nové rodiny, nové postavy...

rampapa
05.05.2019

Tenhle příběh jsem si tak Zamilovala že vlastně nevím jestli to nějaká další knížka předčí. Na příběh Drake a Luisy jsem se velmi těšila. A moc se mi líbilo jak tam byla dosažena královna Viktorie a princ Albert. Tuhle knížku velmi moc doporučuji všem co mají rádi knížky o Cynsterech.

maryzka
18.04.2019

Kniha, která udrží čtenáře v napětí i když romantiky je tam velmi málo. Spíš je to na bázi krimi a špionáže odehrávající se v období královny Viktorie ,, viktoriánské sféry"