Nora zachraňuje svoji duši

Nora zachraňuje svoji duši
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/538509/bmid_nora-zachranuje-svoji-dusi-6646fb8e941fa.jpg 5 1 1

Den po dni z Nory vyprchává síla a životní energie. Cítí vnitřní prázdnotu a stesk po něčem, co sama neumí pojmenovat. Nezvládá svou práci a necítí se doma nejen ve svém bytě, ale hlavně ani sama v sobě. Její duše si ve slabé chvilce stihne zavolat o pomoc a duchovní průvodci zareagují. Portálem v pražském Starém Městě se Nora dostává do tajemného antikvariátu, kde nalézá knihu léčení a setká se s holubem Karlem. Ten ji začne seznamovat se šamanismem a jí i čtenářům předá léčivé techniky včetně přivolání silového zvířete a návratu ztracené duše. Nora postupně zkoumá sebe, své talenty, bloky i traumata. S pomocí Karla, svého silového zvířete a andělů postupuje cestou léčení a přichází na to, co opravdu chce. Přitom odhaluje povrchnost některých „duchovních“ lidí a prochází si náročnými momenty spojenými s procesem transformace. Jak její cesta za záchranou duše nakonec dopadne?... celý text

JulieB.
04.06.2024 5 z 5

Noru určitě můžu doporučit.
Kniha pro mě byla v první řadě super úvod do šamanských technik, které autorka dokáže srozumitelně vysvětlit. Navíc jsou součástí návody na vlastní praxi - a za sebe moc doporučuju YouTube kanál autorky, kde ke starším - a za mě skvělým! - meditacím přibyly tři nové přímo z knihy.
Ale i příběhová část je fajn, s hlavní hrdinkou jsem si našla nějaké ty styčné body - a holub Karel jako duchovní průvodce má skvělej smysl pro humor
Jediné, co bych vytkla, jsou drobné stylistické nedokonalosti hlavně na začátku knihy, chtělo to pečlivější redakci. Ale pak se to buď zlepšilo, nebo jsem se začetla natolik, že mi to začalo být buřt
Celkově hodnotím 4,5/5.
Určitě se ke knize v budoucnu vrátím.

Autorovy knížky

2024  100%Nora zachraňuje svoji duši