Odkaz

Odkaz https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193265/bmid_nocni-skola-odkaz-JgL-193265.jpg 4 84 30

Noční škola série

< 2. díl

V minulém roce Allie přečkala tři zatčení, dva rozchody a jeden rodinný rozkol. Jediným světlým bodem byl její nový život na Krymské akademii. Tato internátní škola je jediné místo, kde se Allie cítí vítaná. A skutečnost, že jí škola do života přihrála Cartera Westa, rovněž není na škodu. Krymská akademie však má ke klidnému přístavu daleko. Naopak je ještě nebezpečnější, než Allie tušila. Studenti jsou zastrašováni a uprostřed té bouře se nacházejí Allieina tajemná babička a uprchlý bratr. Allie si bude muset vybrat, jestli chce chránit svou rodinu, nebo důvěřovat přátelům. Ale nebezpečná tajemství si vždy najdou způsob, jak zpřetrhat i ty nejsilnější vztahy…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Legacy , 2012

knihomolka78
26.01.2016 5 z 5

Oba dva díly se mi moc líbily, knihy mají spád, člověk se nenudí. Jen bych si ráda přečetla další díly, které zatím nikde nevidím. Nevíte někdo, kdy u nás vyjdou?

ny1122
27.09.2015

Oba dva díly se mi opravdu líbily. Hned jsem se do obou zažrala a strašně mě štve, že ještě stále není 3.díl. Ale kniha je jinak super a její čtení jsem si opravdu užívala. :)

Nooofewy
23.09.2015 5 z 5

No... co dodat, tahle kniha je prostě bomba :) jak jsem zjistila na YT, je to 5-ti dílná série a moc se těším na 3. díl :) a navíc C. J. Daughertyová už píše další sérii ,,The Secret Fire"!!! Moc se mi líbí jak to C. J. zpracovala :). Popravdě mě připadal Sylvain už od začátku série lepší, ale po incidentu v 1 na letním plese mě trochu naštval. Ale stejně ho mám radši :D. Jsem ráda, že tohle není ,, The End", ale že série pokračuje. Mám ráda Allie a po prázdninách jsem se nechtěla loučit. ROZHODNĚ DOPORUČUJU!!!

neres-me7447
23.06.2015

2.díl noční školy mě trochu zklamal:(Kvuli Alison a Cartrovy !Doufám že bude i 3díl

KatnissLavender
25.02.2015 4 z 5

Skvělá kniha! Je stejně dobrá jako první díl, možná i lepší. Nedokážu pochopit, jak to mohlo být tak svižné a zajímavé, když se tam vlastně dějově skoro nic nestalo... To je opravdu umění...

--nora--
01.12.2014

prvni dil byl lepsi a sylvaina porad nesnasim .
mozna tu byl zlaticko ale jA ho nesnasim uz od prvnich stranek prvniho dilu¨
carter je proste lepsi

Nemesis Moriko
20.11.2014 4 z 5

První díl byl podle mne lepší, tady mě štval stále více rozebíraný trojúhelník Carter-Allie-Sylvain a taky mě štvalo to, že Carter se choval úplně jinak než v 1. díle. Abych to shrnula: Choval se jako majetnickej idiot.
No, možná jsem od knihy čekala něco víc a jsem trochu zklamaná, ale přesto si kniha zaslouží 4* možná i o půl víc :) (88%)

warca
15.10.2014 5 z 5

Bomba!!! Moc se mi to líbilo !
Nejdřív jsem měla ráda cartera, ale v tomhle díle jednoznačně vyhrál Sylvain

pesik99
01.04.2014

Super knížka! :)

Yvosek
11.02.2014 5 z 5

Z tohohle dilu vim ze bude pokracovani:-) nelibil se mi smer vztahu mezi Carterem a Ali to me docela rozesmutnelo :-(a je mi taky lito Jo ta si to nezaslouzila...