Noční můra

Na oddělení veřejné zdravotnické služby v San Francisku zavládne panika, neboť se objeví záhadné onemocnění, podobné zápalu plic, jež má však stoprocentní úmrtnost.

https://www.databazeknih.cz/images_books/83_/83938/nocni-mura-m71-83938.jpg 4.1103

The Nightmare Factor (1978)

Vydáno:, Svoboda

Kniha Noční můra

SSTknihy
18.10.2018

Další ze série románů zkušené dvojice Scortia – Robinson. Tentokrát si berou na paškál medicínské prostředí a popisují dramatické spiknutí kolem vývoje nebezpečné smrtící látky. S přihlédnutím k faktu, že byl tento příběh napsán na konci 70. let, je to celkem slušný triller, který se dobře čte, má spád, působí věrohodně a nabízí dobrou pointou.

Calinda
11.06.2018

Bohužel, i když to dělám nerada, knihu jsem nedočetla, odložila jsem ji zhruba v půlce. Byla jsem nalákána anotací, ale vůbec mě nebavila, nečetlo se mi to dobře, ztotožňuji se s hodnocením RaptoRa. Občas jsem se přistihla, jak při čtení myslím na něco jiného, prostě jsem se vůbec nedokázala ponořit do děje. Hvězdy nedávám, neboť jsem nedočetla.

Pavelpi
22.03.2018

Výborná kniha od autorů Skleněného pekla.Začátek byl sice trochu rozvláčný,ale pak do dostalo správné grády až do konce.Závěr byl docela překvapivý,ale asi to tak v tomto prostředí chodí.Je vidět,že myšlenka nakazit a zabít protivníka biologickou zbraní stále žije i přes veškeré zákazy a ujednání.

MartinaSladkova
07.02.2017

Zezačátku jsem měla problémy se začíst, konec jsem doopravdy nečekala. Zápletka skvělá.

zanekzoltecu
04.04.2015

Špicová bichla! :)

davas
14.12.2014

vynikající dílo ,výborné téma,perfektní závěr,sehnal jsem si všechny díla těchto autorů

PAVEL z BRNA
10.07.2014

Noční můrou jsem byl nadšen stejně jak Skleněným peklem a doslova četl jedním dechem. Nadchlo mě to tak, že si přečtu i další dílka této dvojice.

Lady Dracula
19.06.2013

Mátina má v knihovně hlavně knihy z lékařského prostředí. Tahle kniha mě zpočátku zaujala svojí obálkou, takže když jsem se dostala do fáze, že všechny knihy z knihovny jsme měla přečtené, dokopala jsem se otevřít ji a přečíst. A výsledek? Zajímavé dílko.

epidemie nákaza

Autoři knihy