No Quarter - Tři životy Jimmyho Page

No Quarter - Tři životy Jimmyho Page https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406106/bmid_no-quarter-tri-zivoty-jimmyho-page-ul7-406106.jpg 3 4 3

Tato kniha zkoumá život, dobu a hudbu muže z jedné z největších kapel 20. století: Led Zeppelin. Díky novým a exkluzivním rozhovorům vypráví Martin Power příběh dlouhé kariéry Jimmyho Page. Začíná počátkem šedesátých let, kdy dospívající Page přispěl k nahrávkám The Who, Rolling Stones, Toma Jonese a mnoha dalších, a pokračuje k Yardbirds, kapely, která se proměňuje v legendární Led Zeppelin. Příběh je podpořen recenzemi alb, vzácnými fotografiemi, kompletní diskografií a upřímnou konverzací Page s přáteli, manažery a hudebními spolupracovníky. No Quarter - tři životy Jimmyho Page představuje nejkomplexnější biografii Jimmyho Page.... celý text

Literatura světová Biografie a memoáry Umění
Vydáno: , Volvox Globator

No Quarter: The Three Lives of Jimmy Page , 2015

Kamínekvoku
12.12.2020 1 z 5

Mnoho různých chyb, kniha celkově hrozně divně napsaná, moc se mi nedařilo se do ní začíst, možná to je i hrozně zlým překladem, opakování různých slov, špatný slovosled... Asi ani v originále jí šanci nedám.

MichalPuchovsky
30.07.2019 5 z 5

Poctivo napísaná kniha o Pageovi ktorá sa vyhýba prvoplánovosti. Fanúšika zásobuje množstvom informácií o dobovom kontexte, LedZep a Pageovej kariére po rozpade hardrockovej legendy . Omnoho lepšie ako "Schody do Nebe" od R.Colea, bývalého tour manažéra LedZep.

hnatlubo
30.06.2019 1 z 5

Kniha nejen, že trpí neuvěřitelně špatným překladem, ale její autor se dopouští zásadních faktických chyb.

hudba Led Zeppelin

Autorovy knížky