No fuj! - Co všechno lidé jedí

No fuj! - Co všechno lidé jedí https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138573/no-fuj-co-vsechno-lide-jedi-138573.jpg 5 10 2

Na první pohled nevábné dobroty se vydal do světa zachytit britský profesionální fotograf Neil Setchfield. Kde a jak to začalo? Před několika lety na cestě do Kambodže, kde jej zaujala hora smažených pavouků. Pár jich koupil s tím, že jíst je nikdy nebude… Nakonec je ale ochutnal a nápad byl na světě. Toulá se po místech s kulinářskými zvláštnostmi, fotografuje a k snímkům, občas drsným, píše zajímavé a vtipné komentáře. Tak co, dali byste si cikády na špejli, nebo raději kozlí varlata? Zaujal by vás štír v alkoholu nebo slizcí a rosolovití sumýši? Tato svérázná kniha představuje více než 100 zřejmě nejpodivnějších jídel světa. Je to něco mezi cestopisem a kuchařkou. A už listování knihou nenechá nikoho lhostejným - jedni se však otřásají a volají „no fuj!", zatímco jiní si pomlaskávají a nadšeně říkají „mňam!".... celý text

Literatura naučná Kuchařky
Vydáno: , Slovart (ČR)

Yuck! , 2010

Janpánbanán
30.11.2017

Hodně dobré :-) chcete poznat co jedí lidé? Já ano a tato kniha je na to ideální :O

ajaworld
30.07.2014 4 z 5

Pro cestovatele do exotických zemí, jako jsem já :-) :-) , velmi poučné. Podobnou knihu jsem zatím neviděla. Pro toho, kdo necestuje je určitě zajímavá k nahlédnutí, většinu obsahu tvoří zajímavé fotografie.

Autorovy knížky

2012  90%No fuj! - Co všechno lidé jedí