Nirvana: Jak vznikaly písně

Nirvana: Jak vznikaly písně https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34717/bmid_nirvana-jak-vznikaly-pisne-661d6b17e4ec5.jpg 3 22 5

Příběh jedné z nejslavnějších kapel, která absolvovala dlouhou cestu z pochybných klubů až na samý vrchol rockového hvězdného nebe. Kniha obsahuje kompletní diskografii, chronologickou historii kapely – jak vznikla a jakými směry se dále ubírala – a rozhovor s frontmanem Nirvany, Kurtem Cobainem.

Literatura naučná Biografie a memoáry Hudba a zpěv
Vydáno: , Svojtka & Co

Stories Behind the Songs: Nirvana , 2002

Cojekomupotom
13.02.2023

Už jen pro ten poslední rozhovor stojí za to.
*je pro vás hra na kytaru bojem, nebo potěšením?* *boj je tím potěšením...
... Jsem první, kdo přizná, že nehraju jako Segovia. Na druhou stranu, Segovia by nikdy nehrál jako já!* (bacha, spoiler)

ozzak
23.11.2022 5 z 5

Výborná kniha rozebirajici texty nirvany

dexterman
09.12.2021 3 z 5

Mám rád vše co je něják propojeno s touto kapelou . Nicméně tady jsem si musel během čtení dát docela pauzu . Po pauze jsem se ke knize vrátil . Není špatně napsaná . Jen začáteční natěšenost rychle opadla . Zbytek knihy už docela nudil . Nicméně oceňuji kapitolu o koncertu MTV Unplugged

majule9283
26.02.2015 3 z 5

Ze začátku jsem se pustila do knížky s nadšením, jelikož miluji Nirvanu. Nejvíc mě zaujal "rozbor" písně Polly,ale postupně už ze mě nadšení opadalo a můj zájem dočíst knihu vyprchal. Škoda,třeba někdy v budoucnu se rozmyslím a dočtu to,ale zatím musím dát jen 3*. :)

maya.taufer
22.08.2012 2 z 5

Nirvanu jsem hodně poslouchala a byla opravdovým fanouškem, ale tato kniha mne zaujala jen z poloviny. Něco jí chybělo, co by mě přinutilo ji dočíst celou :(

Nirvana grunge (hudba)

Autorovy knížky