Nikdy nevím, jak na tom s tebou jsem

Nikdy nevím, jak na tom s tebou jsem https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130244/nikdy-nevim-jak-na-tom-s-tebou-jsem-130244.jpg 4 6 2

Tušíte, že vás má rád, a přece se k vám chová tak, že nikdy nemůžete mít jistotu? Ničí vám sebevědomí tím, jak nedává najevo svoje city? Věčně má kousavé poznámky, neplní sliby, sabotuje dohody, a ještě vám tvrdí, že problém máte vy, nikoli on? Pak je velice pravděpodobné, že žijete s mužem, který je pasivně agresivní. Na dně jeho duše sídlí úzkost a hněv, a protože si připadá slabý, dává hněvu průchod nepřímo. Tato kniha vám umožní pochopit vaši situaci a přináší rady, jak soužití vylepšit...... celý text

Pro ženy Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Motto , Albatros (ČR)

Living With The Passive-aggressive Man , 1992

eleonora58
11.03.2019

Plně souhlasím, mám stejnou úplně zkušenost, až kniha mně otevřela oči. Je napsaná výborně, jako by autor manžela znal a popsal přesně jeho chování. Bohužel ani mně rady nepomohly, pokoušela jsem se o změnu 3 roky, pak jsem vztah ukončila (po 36 letech) a v žádném případě nelituji.

Babička6
20.01.2016

To jaký je můj manžel jsem dlouho nemohla najít v žádné populární ani odborné psychologické knize nebo publikaci. V této knize jsem ho našla - téměř čistý exemplář! Po přečtení knihy jsem počkala ještě dva roky a zkoušela se řídit radami, které v knize jsou. Nepomohlo to, situace se zhoršila natolik, že jsem po 36 letech manželství odešla od svého manžela. Je to už rok a nebyl den, kdy bych toho litovala. Děkuji autorovi knihy, myslím že jen málo knih takto "zasáhne" opravdu konkrétně do života člověka.

Autorovy knížky

Scott Wetzler
americká
1997  73%Nikdy nevím, jak na tom s tebou jsem

Kniha Nikdy nevím, jak na tom s tebou jsem je v