Nikdy neklam

Nikdy neklam
https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91151/nikdy-neklam-91151.peg 4 138 138

David a Ivy si nedávno kúpili obrovský starý dom a čakajú vytúžené dieťa. Keďže Ivy pred časom potratila, obidvaja sa obávajú, či dieťatko donosí. Jedného dňa k nim príde bývalá spolužiačka Melinda, ktorá sa zmenila zo škaredého káčatka na pomerne atraktívnu ženu. Melinda je dotieravá, a tak Ivy uvíta, keď sa David ponúkne, že ich spoločnú starú známu prevedie po dome. O pár dní ich však príde vypočúvať polícia. Melinda zmizla a nikto ju nevidel odísť z ich domu. Život Ivy a Davida sa mení na nočnú moru a Ivy pomaly zisťuje, že jej manžel, ktorému dovtedy bezvýhradne dôverovala, klamal...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Never Tell a Lie , 2009

Illaa
11.02.2015 4 z 5

Rozjezd trošku pomalejší, ale pak knihu již neodložíte. Autorka dokázala do poslední chvíle držet čtenáře v napětí. Musím se přiznat, že jsem byla v pátrání na špatné stopě, asi jsem v mysli zápletku až moc překombinovala. Rozuzlení i tak moc zajímavé.

Daenerys
12.01.2015 4 z 5

Kniha byla čtivá, to bezesporu. Také napínavá. Jak už zde bylo napsáno, dá se přečíst za večer - děj "frčí" od první stránky, žádné velké okolky... Pro někoho to může být výhoda. Osobně mám ale pocit, že to knize trochu ubralo. Např. je zde lehce naznačena historie domu, kde se příběh převážně odehrává - podle mě velká škoda, že se této linii autorka nevěnovala více, mohlo to dát knize ještě další rozměr. A konec knihy mi přišel vyloženě uspěchaný! Přesto oceňuji 4 hvězdami - kniha je příjemné a napínavé (i když trochu předvídatelné) odreagování.

Šárka5875
19.05.2014 3 z 5

Knížka se mi dobře četla. Jen si myslím, že ve skutečnosti by žena v 9. měsíci těhotenství rozhodně nedokázala to, co hlavní hrdinka příběhu. To si, myslím, bylo trochu přehnané. Ale jinak zajímavý příběh.

lenocka2013
12.04.2014 3 z 5

Môže byť.

modranka
29.10.2013 4 z 5

Kniha sa dala skutočne prečítať za jeden večer, má 294 strán a veľké písmená. Dej románu sa číta jedným dychom. Spočiatku sa rozbieha zvoľna, ale od polovice knihy sa už začína formovať celá detektívna zápletka. Román má všetky potrebné atribúty psychotrilleru. Tehotné ženy, krv, tkanivo z ľudského plodu a kuchynské nože, uf.. to chce riadnu dávku trpezlivosti čítať. Čím viac sa blíži záver a vyvrcholenie príbehu sťahuje sa vám žalúdok. Jedna moja poznámka na záver: Neviem, neviem, či by som ešte dokázala žiť v takom dome, či by som sa v ňom cítila bezpečne. Hádam som toho veľa neprezradila. :-)

vladka2104
03.06.2013 5 z 5

Přečteno za den. Skvělé, přišlo mi to jako od Joy Fieldingové.

KKK
02.04.2013 4 z 5

Moc pěkné.Přečetla jsem ji za jeden den v práci o pauzách.Napínavá,jen kusy s porodními bolestmi asi moc neberou chlapy:)

mariva
18.03.2013 5 z 5

Dobrá a napínavá knížka - i když si konec člověk dopředu domýšlí, nic to knížce neubírá na napětí. Jedna z těch knížek, od kterých se těžko odchází. Přečetla jsem ji téměř jedním dechem.

evasamankova
02.03.2013 3 z 5

Čtivé a napínavé. Jen vcelku předvídatelné. Konec mě nepřekvapil, celou dobu jsem si správně domýšlela.

dencuska
26.08.2012 4 z 5

Čítala sa mi rýchlo, ľahko a pútavo. I napriek tomu, že sa mi zdalo už od začiatku jasné, o čo ide, nemám jej čo vytknúť :)

Blondy29
09.05.2012 5 z 5

Bezvadná, čte se sama.

Izu
21.07.2011 2 z 5

Průměr.Zápletka nebyla špatná,ale něco mi tam chybělo.

Ivik774
17.07.2011 5 z 5

Knížka se mi četla skvěle. Je to parádně napsané a děj moc zajímavý. Doporučuji :)