Štvanice

Štvanice https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/325657/bmid_stvanice-Cpp-325657.jpg 4 132 36

Nick Fox a Kate O’Hareová jsou jako oheň a střelný prach. On je víceméně napravený zločinec, ona agentka FBI. A jakkoli nepravděpodobně to zní, společně tvoří dokonalý tým. Tentokrát je jejich cílem Carter Grove, majitel impozantní sbírky kradeného umění. Grove je ale zároveň ředitelem největší bezpečnostní agentury na světě, a tedy rovnocenný soupeř. Divoká štvanice zavede Kate a Nicka do Skotska, Šanghaje, Montrealu a Washingtonu a nesourodá dvojice bude muset předvést svůj zatím nejtroufalejší kousek, aby Cartera poslala za mříže.... celý text

Literatura světová Humor Thrillery
Vydáno: , Mystery Press

The Chase , 2014

AnetV
26.03.2018 3 z 5

Jak jsem se na pokračování těšila, tak to byla nuda, škoda...

Nestorkea
26.11.2017 4 z 5

Příjemná, oddechová "detektivka" (thriller to teda podle mě není). Takový Castle mezi knižními detektivkami. Neurazí, nehraje se na nic hlubokého a splní to, co člověk už od obálky očekává. Jednohubka.

alzbeta4340
14.10.2017 3 z 5

Můj problém je, že se autoři této knihy bavili při psaní nejspíš daleko více než já při jejím čtení. Ze začátku jsem si myslela, že tohle bude i lepší než první díl, ale pak to prostě byla nuda.

flare
21.08.2017 4 z 5

Pokud hledas relax do nepohody nebo darek pro nenarocneho ctenare,tak to je tva
kniha..:-)

Samery
16.08.2017 4 z 5

První díl mě tak upoutal, že jsem se po jeho přečtení hned vrhla na dvojku. A zde jsem se lehce zklamala. Děj byl čtivý, zábavný a super. Potíž je, že týmu všechno vychází, Jake všude byl a se vším si ví rady. Kate policie v Číně sežere žvást... zkrátka je to až moc šťastných náhod a všechno až uměle zapadá. Žádný zádrhel v plánech, nic negativního. První díl mi přišel daleko lepší. Ale i tak se mi dvojka moc líbila a těším se na další. Snad tato série nebude mít sestupnou tendenci, to by mě mrzelo.

ReziEngli
14.08.2017 5 z 5

Naprosto super, stejně jako první díl :)

milunka21
27.07.2017 5 z 5

Vůbec jsem nečekala, že mě tak vtáhne a bude mě tolik bavit, protože tenhle žánr nečtu. Ale zamilovala jsem si ty dva hlavní hrdiny a budu čekat na další díl. :-)

lifeoptimist
21.06.2017 5 z 5

Opět naprosto výborná!!!!!!!!!! Nevím, kterou bych ozančila lepší - oba díly super a přišlo mi to jako jedna velká jízda :-) nechápu jen, proč když už dílů je podle některých zdrojů 8, u nás vyšly jen dva.....snad se dočkám

keiko33
08.06.2017 5 z 5

Skvela oddychovka, Nicky a Kate su dokonaly par, hoci by mi nevadilo, keby to medzi nimi uz zaiskrilo trochu viac. Vedela by som si predstavit podla tejto knihy film a urcite by som si ho pozrela.

Blaufik
05.04.2017 4 z 5

Žádná kniha není dokonalá a platí to i o této knize. Nicméně si myslím, že se jedná o pohodovou knihu u které se čtenář báječně odreaguje a pobaví.
Díky akčnímu začátku se mi líbila o maličko více než první díl a doufám, že si tato série svou kvalitu udrží i v dalších dílech, které bych si ráda přečetla a budu doufat, že se brzy dočkám.

Více v mé recenzi v záložkách.

--Eri--
01.04.2017 5 z 5

Ještě lepší než první díl. Moc jsem se nasmála. Je tam spousta akce, zápletek a provokace. Stojí za to si jí přečíst.

MartinaF
31.03.2017 4 z 5

Tak tohle se mi líbilo - svižné, vtipné, napínavé. Kniha mě nalákala, abych si přečetla i první díl.

Alex.Barunka
26.03.2017 3 z 5

Popravdě jsem čekala trochu víc humorem okořeněných situací a více škádlení mezi hlavními hrdiny, kteří jsou si naprostými opaky. On naprostý elegán, gentleman ale zloděj. Ona pravidly svázaná agentka, trošku suchar. Spolu tvoří opravdu skvělou dvojici a opravdu to klape. Svoje mouchy to sice má, ale jako odpočinková četba je to naprosto výborné :)

encyklopedie
12.03.2017 5 z 5

....v záplavě čím dál horší severské krimi je tohle prosluněná jízda - královsky jsem se bavil...tihle dva hrdinové fungují zcela bez chybičky
horší to bude, až to tady probere nějaký "komentpitvař"

Eeli
26.02.2017 4 z 5

Kdyby se jednalo o film, řekla bych typická americká blbina, avšak nikoli ve špatném slova smyslu. Jedná se o akční knihu plnou vtipu a napětí, kdy akce střídá akci a nic není nemožné. Kniha má neuvěřitelný spád, vtipné dialogy, hlavní hrdiny, mezi kterými to samozřejmě neustále jiskří a kteří se levou zadní dostanou i z toho největšího problému, a další vedlejší postavy s nepostradatelnými schopnostmi, bez kterých by to nebylo ono. Co na tom, že jde o nesmysl, hlavně že se líbí a čtenář se pobaví. Americké krimi seriály jsou velmi populární, čehož si jsou autoři dobře vědomi, a proto je i další příběh Kate a Nicka ze stejného těsta.

trudoš
10.02.2017 4 z 5

Královna humoristického thrilleru společně se zkušeným scenáristou televizních seriálů staví své dva navýsost rozdílné hrdiny do nezáviděníhodné situace, kdy se z jimi okradeného padoucha vyklube ještě větší grázl, než původně čekali. Zápletka tak oproti očekávání nekopíruje už jednou nastavený model a i když jsou základy stejné (tedy obdoba Dannyho parťáků), vývoj událostí zavane aktéry úplně novým směrem. Čím však kniha překvapila nejvíc, je neutuchající tempo příběhu, který nějak začne a hned v následující kapitole pokračuje jinak, než jste čekali. A po chvilce to autoři udělají znovu. A pak ještě jednou. Dvě stě padesát stran tak obsahuje víc motivů, než jedna trudomyslná bichle ze Skandinávie. Pořád mi sice chybí svérázná ich-forma, ale jinak už se pravidla série ustálila a v detailech fungují dokonce ještě lépe, než v předchozím díle, čistě proto, že už není třeba nic zdlouhavě vysvětlovat. Ne nadarmo patří Janet Evanovichová mezi nejúspěšnější americké spisovatelky současnosti.

Autoři knihy

Lee Goldberg