Nick Carter: Největší americký detektiv - Bodnutí dýkou a jiné příběhy

Nick Carter: Největší americký detektiv - Bodnutí dýkou a jiné příběhy https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/244435/mid_nick-carter-nejvetsi-americky-detek-USg-244435.png 4 5 2

Nick Carter série

Další příběhy "nejslavnějšího amerického detektiva", v nichž Carter pro dobro a spravedlnost nasazuje vlastní život, tentokráte za pomoci kolegů Kuřátka, Pacičky a Desetidrápka. Naposledy se střetává s krásnou Inez Navarrovou, geniální podvodnicí a zlodějkou, a také prohnaný zloduch Morris Carruthers, jenž Cartera tolikrát přivedl do úzkých, konečně usedá na elektrické křeslo… Editorka: Markéta Stinglová.... celý text

viweb
24.03.2021 4 z 5

Tři povídkové příběhy, oddechové čtení. Četla se mi o poznání hůře než první kniha o Nicku Carterovi. Místy se děj táhnul jako žvýkačka ale stačilo vytrvat. Doporučuji

tenax
09.05.2015 3 z 5

První dvě povídky jsou vlastně dokončením příběhu z knihy Král zlodějů, třetí je samostatný příběh, ale stejně naivní jako ostatně všechny v tomto typu literatury, nebo spíš jen čtení. Ne náhodou se tomu říkalo vlakové čtení, protože to sloužilo pouze k ukrácení dlouhé chvíle. Tak jsem to také bral a proto mě to nemohlo zklamat. Člověk občas potřebuje vypnout.

anglická literatura detektivní a krimi povídky

Část díla

Nick Carter (p)