Podzemný kryt

Podzemný kryt https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375527/bmid_podzemny-kryt-lyC-375527.jpg 3 3 1

Nick Belsey série

< 2. díl

Londýn sa topí v letných horúčavách a náhlych búrkach a detektív Nick Belsey sa opäť topí v problémoch. Chce prekvapiť mladú študentku výtvarného umenia, preto ju vezme na rande do opusteného podzemného krytu. No skutočné prekvapenie tam čaká na neho – dievčina je v jednej chvíli tam, v druhej akoby sa po nej zľahla zem. Zmizne hlboko v labyrinte tunelov skrytých pod londýnskymi ulicami. Nick Belsey je dobrý detektív so zlou povesťou. Keďže teraz je hlavný podozrivý, musí dievčinu nájsť sám, čokoľvek ho to bude stáť. Odpoveď leží pod zemou, odkiaľ sa derú na povrch dávno zabudnuté tajomstvá z čias studenej vojny.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , XYZ (SK)

Deep Shelter , 2013

rumund
25.01.2024 2 z 5

Tak tohle mě teda moc nebavilo. Kniha začínala docela zajímavě, ale pak jsem se začal ve spoustě názvu míst a jmen ztrácet, až jsem se ztratil úplně a knihu dočetl jen ze setrvačnosti. Možná jsem měl jiné myšlenky a kvůli toho jsem se přestal soustředit, možná je kniha dost zmateně napsána.

Oliver Harris
britská, 1978
2018  53%Temné srdce Londýna
2016  73%Vzpomínky na velrybu / Příběh nás dvou / Válka v podzemí / Ostrov Windigo
2018  53%Podzemný kryt