Nezapomenutelná cesta

Nezapomenutelná cesta https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380185/bmid_nezapomenutelna-cesta-jRB-380185.jpg 4 2 2

Nejhorší pocit je pocit bezmocnosti. Člověk může znát tisíce pouček, které mu vtloukali do hlavy učení páni profesoři a všechny jsou k ničemu, když se setká s okamžikem, kdy se křehká nit života náhle přetrhne. Zůstává stát plný údivu a bolesti. Jeho ruce jsou prázdné! Cesta z hlubiny lidského trápení není snadná, ale je možná a i nutná! Nežijeme sami sobě a kdybychom tuto cestu nenašli, svět by byl rázem chudší o jednu neopakovatelnou bytost. Vždy má smysl jít dál!... celý text

Chesterton
02.09.2018 4 z 5

Specifický způsob vyrovnání se s obrovskou bolestí. Ne každý bychom volili tento styl. Honzíka jsem si zamilovala. Nezdolnou energii manželů i otevřenost obdivuji. Olgu i Mirka malinko znám. Prožili jsme jeden krásný společný týden v Želivě. Milé setkání mezi řádky, když jsem vydýchala tu smutnou zprávu. Přeji jejich manželství i víře, ať vytrvá navěky!!

alnahu
17.07.2018 4 z 5

Smutná kniha o ztrátě milovaného syna s kterou se matka velmi dlouho vyrovnává o cestě z hlubiny lidského trápení ale takový je život.

To ráno ztichl ptačí zpěv.
Slunce se ukrylo za mraky
a prázdnota pohltila vše kolem nás.
Radost se oděla do pláště smutku
a déšť žalu skrápěl naše srdce.
Kniha smutná ,ale velmi emoční .