Impérium

Impérium https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/57214/new-x-men-imperium-57214.jpg 4 31 2

New X-men série

< 2. díl

Mutanti jsou tak blízké svému vyhlazení, jako snad nikdy předtím. Šílená Cassandra Nova má nejen mozek profesora Xaviera, ale i celou Shi'arskou flotilu na povel. Beast je v kómatu a John Sublime a jeho U-Meni jsou čím dál nebezpečnější a mocnější. Tady už nejde o život. Tady jde o vyhubení celé rasy.

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Crew

Imperial , 2002

jirincz
21.09.2015 2 z 5

Genocida mě tedy vůbec nebavila, doufal jsem, že tady bude lépe. Ano, je to lepší, ale jen o kousek, musel jsem se ke konci přemlouvat, abyc hto vůbec dočetl, děj mě vůbec nevtáhl, byl hodně překombinovaný, ztrácel jsem se, relativně velké množství postav. Ke kresbě nemám moc co říct, mě bavila...

hroubek
03.05.2015 3 z 5

Grant Morrison dělá velké věci, ve světě X-menů a nebojí se odvážných nápadů(sekvence bez dialogů, kdy cestujeme do podvědomí profesora X.) nebo scenérie v kosmických lodí. Je toho tady hodně, ale i pro mně to hodně často působilo přeplácaně a nesouvisle, jelikož je tady dost postav, které vůbec neznám a tak nějak mně nezajímají. Není to špatný komiks, ale na první setkání s X-meny bych doporučil něco jiného.