Nevyjasněné záhady

Nevyjasněné záhady https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170753/mid_nevyjasnene-zahady-vka-170753.png 3 6 2

Helena0405
20.11.2022

Naozaj je to skôr skratkovité. Ale oceňujem rozmanitosť príbehov. A o Raoulovi Wallenbergovi, záchrancovi židov v Budapešti počas 2. svetovej vojny, som ešte nikdy nič nečítala - naozaj Zapomenutý! Keď už sme pri jeho prvom mene - niečo mi pripomína. Aha, Dr. Didier Raoult. To je tiež príklad hrdinu. Ale to bude do inej knižky.

Mirka2778
09.01.2021 3 z 5

Tak záhad nám autor předvádí 31 na 171 stranách. Necelých pět stran na záhadu opravdu není mnoho. A tak se stalo, že místy je text tak zkratkovitý až ztrácí smysl a jinde chybí podstata, ...v čem tkví záhadnost příběhu?
Knížka se čte úplně snadno, ale že by mi byla vysloveně přínosná, to asi ne. Spíš takový námět pro toho, kdo by se chtěl nějakými záhadami zabývat a právě ho nenapadá u které by měl začít. Protože zastánci i oponenti všelijakých konspiračních teorií tu budou vždycky a vždycky budou neústupně bránit své pozice, ať už důkazy hovoří ve prospěch těch, nebo oněch.

Ójé já tou knížkou tak nasákla, až jsem k ní vytvořila podobně podivný komentář.