Neviditelná superhrdinka

Neviditelná superhrdinka https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376834/bmid_neviditelna-superhrdinka-J4w-376834.jpg 3 25 8

Martě Ferrerové je přes padesát a právě ukončila sérii ozařování. Při posledním z nich se však událo cosi nečekaného a Marta získala nadpřirozené schopnosti – umí být neviditelná, má velmi bystrý sluch a umí létat, prostě se stane superhrdinkou a jako každá superhrdinka musí mít své jméno, oblek a také úhlavního nepřítele. A tak se rodí Miss Fifty, která nad Barcelonou krouží ve svém zeleno-bílém flanelovém pyžamu a snaží se zabránit bezpráví.... celý text

Literatura světová Humor Romány
Vydáno: , Motto

Miss fifty , 2015

Téra295
09.01.2022 3 z 5

Fajn oddychovka, doporučuji.

Killlerka3031
08.03.2021 4 z 5

Kniha byla dobrá, taková oddechová.

katy211
06.02.2021 3 z 5

Docela dobrá oddychovka, spousta témat v knize mohlo být lépe rozvedeno, kniha mohla být i vtipnější. I superhrdinové mají své problémy ????

Smolař
18.01.2021 3 z 5

Fajn oddychová jednohubka, aneb i superhrdinové a superhrdinky musí chodit do práce, nakupovat, řešit manželský věci, dojít si na hajzlik, nebo si taky občas odpočinout. Takhle si to představuju, když superschopnosti dostane do rukou někdo, kdo si nevytírá prachama řiť, jako Bruce Wayne.
Vypadá to, že autorka nemá s timhle tématem mnoho zkušeností (což je tu ku prospěchu věci) a celá útlá knížečka tak působí přirozeně. Bohužel je škoda do značný míry promrhanýho potenciálu. Hodně motivů je zde nakousnuto a už nerozvedeno. Vtipný to docela místama je. Mohlo i víc.
Za mě: takovej lepší průměr.

JaVin
01.01.2021 3 z 5

Oddechovka, superhrdinek neni nikdy dost :D

Manifest blech
17.02.2020 3 z 5

Moc pěkné a lehce napsané. Skvělý příběh obyčejné ženy a její sousedky, jejichž životy se změní v komiks.

gleti
15.09.2019 5 z 5

Proč by superhrdinové museli být jen mladí a krásní, proč by se jí nemohla stát ženy pozdně středního věku?

Tohle kniha pro všechny, kdo milují komiksy a komiksové filmy, ale v kině mezitím vším mládím si připadají mírně nepatřičně (i když mezi diváky vidí několik dalších, co tvrdí že věk je jen číslo)

flanky
17.10.2018 3 z 5

Poměrně jednoduchý příběh, který ve své původní myšlence byl docela zajímavý, nicméně poté, co se postupně objevovali další a další hrdinové, celé to spadlo jen do řešení konkrétních případů. Mohlo to být klidně více o humoru, což by rozhodně dopadlo lépe. Snaha držet nějaké to napětí byla až příliš umělá.

Španělsko španělská literatura senioři superhrdinové

Autorovy knížky

Rosa Ribas