Nevěsta pro šlechtice / Šéfovo malé tajemství

Nevěsta pro šlechtice / Šéfovo malé tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246538/bmid_nevesta-pro-slechtice-sefovo-male-t-V5C-246538.jpg 3 3 1

Nevěsta pro šlechtice - Sir Philip Hardesty, vyjednávač OSN, je známý tím, že si za každých okolností zachovává chladnou hlavu. Však poprvé v životě se tento anglický aristokrat začíná zlobit..... kvůli ženě! Kit Romainová se ale jen tak nenechá ovlivnit. Když však souhlasí, že bude jeho asistentkou, Philip ví, že má napůl vyhráno! Šéfovo malé tajemství - Pro : Julii, Sharon, Jen, Lauren Od : Maggie Datum : 2.února Je to pravda - jsem těhotná! Držela jsem to v tajnosti, protože jsem nevěděla, jak na to budete reagovat, když nemám žádného přítele. Slyšely jste o podivném chování mého šéfa Kanea v posledních měsících? Ve spermabance totiž došlo k omylu a já teď čekám šéfovo dítě! Myslíte, že mi nabídne s manželstvím i své srdce?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Englishman's Bride / She's Having My Baby , 2002

Kudík
25.08.2022 3 z 5

Šéfovo malé tajemství
Doporučuji si předem přečíst předchozí díl, a to od Julianny Morris - Léčka na šejka.

Na Kanea jsem se celkem těšila, protože předchozí autorky ho vyobrazily trošku jinak, a to vtipněji. Hlavně mě bavila neustálá konfrontace všech těhotných. Zde to tak již nevyznělo, a to samé u Maggie. U obou si aktuální autorka vytvořila a rozvinula příběh, jehož náznaky předchozí ani neuváděly. Bylo to až moc harlequinovské a až moc sladkobolné.

Nevěsta pro šlechtice
Na sira Philipa Hardestyho a Kit Romainovou jsem byla asi moc při smyslech. Bylo to trochu kostrbaté, a já to vlastně četla jen proto, že to vyšlo v duopacketu. Co tam bylo pěkné, byl popis resortu Coral Cove.