Nevěsta Borgiů

Nevěsta Borgiů https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13309/nevesta-borgiu-13309.jpg 3 36 11

Příběh temperamentní Sanchy Aragonské, která se přivdá do nebezpečné a pletichářské rodiny Borgiů. Hlavní hrdinka po boku krásné a nebezpečné švagrové Lukrécie musí denně obávat o svůj život.

Literatura světová Romány Historické romány
Vydáno: , Alpress

The Borgia bride , 2005

Gabra.
17.06.2020 3 z 5

Možná trochu moc pohádkové, možná moc velká očekávání. Kniha je bohužel ale slabší, než autorčino dílo Portrét Mony Lisy, které mě na přečtení dalšího díla od této autorky nalákala...

rampapa
30.04.2020 5 z 5

Krásný příběh. Knížku velmi doporučuji.

Fanda74
28.12.2018 5 z 5

Dobrý román, čtivé, napínavé.

speciale88
06.04.2018 5 z 5

Příběh rodu Borgiů opět z jiného úhlu pohledu. Zajímal mě osud Sanchy a tak jsem přečetla skoro jedním dechem. Za mě super a doporučuji.

Babo
27.07.2017 4 z 5

Knihu jsem dočetla a dávám 4 hvězdičky. O krutosti a zvrácenosti rodu Borgiů jsem již četla a viděla i film,takže příběh Sanchy ,Lukrécie ,Césara a dalších pro mě nebyl
překvapivý .

ritz
02.02.2017 5 z 5

Velice pěkná knížka, krásně čtivá, zajímavé historické téma. Za mě plný počet hvězdiček. Přečetla jsem od autorky dvě a obě mě bavily, tak zkusím další.

oli.rock
23.03.2016 5 z 5

Pro mě naprosto úžasná kniha, protože se vyžívám v historické oblasti a všem tajemném :)
Autorka se dobře čte, děj frčí a s každou kapitolou chci znát další :) Je to druhá přečtená kniha od této autorky a rozhodně sáhnu po další.

Kodetka
16.11.2015 5 z 5

Kniha je nabytá historickými událostmi a intrikami rodu Borgiů, že se zdá, že to snad ani nemohla být všechno pravda... Když se od toho ale člověk odprostí, plyne zde příběh plný emocí, nad kterým se dojme nejeden čtenář.

tinka1974
08.03.2015 5 z 5

líbilo a to velmi. Vyprávění mi vtáhlo do děje a ocitala jsem se ve starém Římě. Vřele doporučuji těm kdo mají rádi historické romány. ještě musím dodat, že se nejednalo o žádnou přeslazenou červenou knihovnu

Kamiliana
20.07.2014 5 z 5

Jelikož se jedná o román a autorka v něm uvádí, že Sancha se pouze opírá o postavu reálnou (nic víc), mně její fabulace nevadí. Naopak. Přečteno za dvě noci, příběh nenasytného a zvráceného klanu Borgiů napsán velice čtivě. Ocenila jsem, že na kontroverzní postavu Lukrecie je nahlíženo jak z pohledu oběti tak zrůdy. Jak přesně zemřel papež, se neví dodnes, takže autorčina představa odvážné Sanchi mě nepobouřila.

lazy_skin
28.07.2012 odpad!

...jestli autorka píše všechny své knihy jako tuto, měla by se věnovat červené knihovně...a měla by si uvědomit, že teorie a fakta jsou dvě rozdílné věci....už nebudu riskovat a číst cokoli z jejího pera...ztráta času...:(