Nevěsta Borgiů

Příběh temperamentní Sanchy Aragonské, která se přivdá do nebezpečné a pletichářské rodiny Borgiů. Hlavní hrdinka po boku krásné a nebezpečné švagrové Lukrécie musí denně obávat o svůj život.

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13309/nevesta-borgiu-13309.jpg 3.333
Literatura světová, Romány, Historické romány
Vydáno, Alpress

The Borgia bride, 2005

Kniha Nevěsta Borgiů

Gabra.
17.06.2020

Možná trochu moc pohádkové, možná moc velká očekávání. Kniha je bohužel ale slabší, než autorčino dílo Portrét Mony Lisy, které mě na přečtení dalšího díla od této autorky nalákala...

rampapa
30.04.2020

Krásný příběh. Knížku velmi doporučuji.

Fanda74
28.12.2018

Dobrý román, čtivé, napínavé.

speciale88
06.04.2018

Příběh rodu Borgiů opět z jiného úhlu pohledu. Zajímal mě osud Sanchy a tak jsem přečetla skoro jedním dechem. Za mě super a doporučuji.

Babo
27.07.2017

Knihu jsem dočetla a dávám 4 hvězdičky. O krutosti a zvrácenosti rodu Borgiů jsem již četla a viděla i film,takže příběh Sanchy ,Lukrécie ,Césara a dalších pro mě nebyl
překvapivý .

ritz
02.02.2017

Velice pěkná knížka, krásně čtivá, zajímavé historické téma. Za mě plný počet hvězdiček. Přečetla jsem od autorky dvě a obě mě bavily, tak zkusím další.

oli.rock
23.03.2016

Pro mě naprosto úžasná kniha, protože se vyžívám v historické oblasti a všem tajemném :)
Autorka se dobře čte, děj frčí a s každou kapitolou chci znát další :) Je to druhá přečtená kniha od této autorky a rozhodně sáhnu po další.

Kodetka
16.11.2015

Kniha je nabytá historickými událostmi a intrikami rodu Borgiů, že se zdá, že to snad ani nemohla být všechno pravda... Když se od toho ale člověk odprostí, plyne zde příběh plný emocí, nad kterým se dojme nejeden čtenář.