Neuvěřitelná dobrodružství Prsteníka ze Stromečkova: Zrození družiny

Neuvěřitelná dobrodružství Prsteníka ze Stromečkova: Zrození družiny https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/505663/bmid_neuveritelna-dobrodruzstvi-prstenik-hMg-505663.jpg 5 4 3

Neuvěřitelná dobrodružství Prsteníka ze Stromečkova: zrození družiny : Ohnipán ztracen jest, přichází Temnota.. Pohádková fantasy parodie pojednávající o tom, jak to může vypadat, když současný antihrdina s charakteristikami typu „požitkář“, „tvrďák“ a „ignorant“ omylem zavítá do pohádkového světa plného kouzel, roztodivných bytostí a rozličných absurdit. Kromě pestré palety výpravných dobrodružství, propracovaných akčních scén a barvitě popsaných postav je tato kniha vyváženou kombinací humoru infantilního, absurdního, slovního, situačního, konverzačního, suchého a v neposlední řadě též jadrného neboli záchodového, takže si v ní každý najde to svoje. Nebo ji ze stejného důvodu označí za nejapnou slátaninu a se znechuceným výrazem odloží.... celý text

haannyys
08.04.2024 4 z 5

Je to dobrý! Takový vtipný, nad věcí, jen jsem čekala trochu rychlejší spád, první polovina tomu napovídala.

VeruN123
24.04.2023 5 z 5

Za mě SUPER výběr! Někdy se fakt vyplatí jít do neznáma a místo po beztvaré "jistotě" sáhnout po něčem novém, neznámém. Skvělá parodie fantasy žánru, vybroušený humor někdy na hranici, a proto v téhle divoké době osvobozující, vymazlený až na jádro. Doporučuju a doufám, že bude pokračování!

jtomecek
15.12.2022 5 z 5

Skvělá za uši přitažená parodie na fantasy romány. Humor je velmi hospodský až hrubý, ale je také typicky český. Pobavíte se.

parodie

Autorovy knížky